Koronavírus INFO: EXPEDÍCIA ZÁSIELOK PREBIEHA ŠTANDARDNE.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu pozrite viac info

Automatická digitálna liaheň YZ32S s vlhkomerom a integrovanú LED prosvětlovačkou. DOPRAVA ZADARMO. Pre 32 vajec.

-30% Automatická digitálna liaheň YZ32S s vlhkomerom a integrovanú LED prosvětlovačkou. DOPRAVA ZADARMO. Pre 32 vajec.

Predstavujeme Vám šikovnú liaheň YZ32SA. Jedná sa o plne automatickú liaheň a inkubátor. Vajce v liahni sa každé dve hodiny otočí. Pomocou tlačidiel je možné jednoducho nastaviť teplotu, ktorú Vám bude liaheň držať. Na display možno sledovať teplotu v liahni, vlhkosť v liahni a počet dní od zapnutia liahne. Systém liahne umožňuje nastavovať aj rôzne tolerancie teplomera (kalibrácia). Liaheň má šikovný zvukový alarm, ktorý Vás upozorní pri poklese vlhkosti pod nastavenú hranicu či Vás upozorní na nízku alebo vysokú teplotu. Kapacita liahne je 32 vajec.   

Liaheň môžete vrátiť do 14 dní od doručenia a garantujeme Vám plné vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti.
Liaheň má digitálny display na rozdiel od iných liahní v °C. Je možné nastaviť teplotu od 20 °C do 40 °C po 0,1 °C stlačením tlačidiel (+) a (-). Priehľadné plexisklo umožňuje plnú kontrolu nad liahnutím. 3 dni pred koncom liahnutia možno vybrať plastové držiaky a vajíčka uložiť na plastovú podložku na doliahnutie. Liaheň teda skvele funguje aj ako doliaheň. 

Voda sa do liahne dolieva zvonka - nenarušíte tým mikroklímu v liahni. K liahni dodávame praktickú fľaštičku na vodu.

Doprava ZADARMO až k Vám domov.
Na liaheň poskytujeme plnú 24 mesačnú záruku. Poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis. Liaheň má všetku certifikáciu CE a RoHS. Slovenský návod k použitiu je priložený v balení. Návod obsahuje i rady, tipy a triky.
Poskytujeme aj telefonické poradenstvo s liahnutím pre našich zákazníkov ZADARMO (+420 222 769 769).  
Doprava zadarmo!

Tento produkt vám dovezieme zadarmo domov po celom Slovensku.

  • 155€
  • 109€
  • Bez DPH: 90€

Dobierka

Dodanie na dobierku zadarmo.