SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Blog

Ako trénovať psy

Výcvik psov je kľúčovým prvkom pri vytváraní vzájomne sa rešpektujúceho vzťahu medzi Vami a Vaším štvornohým priateľom. Tento proces si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, pochopenia a dôslednosti. Či už ste sa rozhodli pre výcvik šteňaťa alebo staršieho psa, je potrebné dodržiavať niekoľko dôležitých zásad.Ako sa správne starať o svojho psa a na čo si dávať pozor?

04.06.2024

Ako sa správne starať o svojho psa a na čo si dávať pozor?

Správna starostlivosť o psa nezahŕňa len jedlo a občasnú prechádzku. Skutočná starostlivosť obsahuje oveľa viac aspektov, ktoré môžu ovplyvniť jeho zdravie a pohodu. Ak ste novým majiteľom alebo hľadáte tipy na zlepšenie starostlivosti o svojho existujúceho štvornohého priateľa, je dôležité vedieť, na čo si dávať pozor.


Prečítať článok
Ako si vybrať voliéru pre vtáky

30.05.2024

Ako si vybrať voliéru pre vtáky

Ak máte doma opereného domáceho miláčika alebo si ho plánujete zaobstarať, je dôležité zabezpečiť mu vhodný a pohodlný domov. Jedným z takýchto zariadení je voliéra pre vtáky, ktorá poskytuje pohodlný a priestranný domov. Aby bol Váš vtáčí priateľ šťastný a zdravý, pri výbere vtáčej voliéry je potrebné zvážiť niekoľko faktorov.

Prečítať článok
Ako si vyrobiť vlastný kozí a ovčí syr

28.05.2024

Ako si vyrobiť vlastný kozí a ovčí syr

V predchádzajúcom článku s názvom „Sú ovčie a kozie syry naozaj také dobré, ako sa o nich hovorí?“ sme písali o tom, že cena kozích a ovčích syrov je daňou za ich nesporné výhody. Ak ste však chovateľom oviec alebo kôz, nemusíte sa touto otázkou zaoberať. Máte jedinečnú možnosť vyrobiť si vlastný syr, po ktorom sa doma v okamihu zapráši. Ako vyrobiť domáci syr z mlieka?

Prečítať článok
Ako na hmyz u hospodárskych zvierat v stajni

16.05.2024

Ako na hmyz u hospodárskych zvierat v stajni

Hmyz a najčastejšie muchy v stajni môžu byť pre chovateľov a ich zvieratá veľkým nepriateľom. pokiaľ nezačnete proti hmyzu účinne bojovať, hrozia zdravotné problémy, ako je šírenie nebezpečný chorôb alebo ekonomické straty. Hoci sa hmyzu niekedy nadobro nezbavíte, existuje niekoľko spôsobov, ako tento problém úspešne eliminovať a zabrániť tak jeho premnoženiu. Tu je niekoľko užitočných tipov, ako na hmyz v stajni. 


Prečítať článok
Aké sú najčastejšie choroby postihujúce sliepky?

15.05.2024

Aké sú najčastejšie choroby postihujúce sliepky?

Ako všetky zvieratá, aj sliepočky sú náchylné na rôzne choroby. Choré sliepky väčšinou spoznáte veľmi ľahko. Medzi najčastejšie príznaky ochorení sliepok sa radí únava, apatia, nechuť k jedlu a znížená znáška vajec. Vo väčšine prípadov nasleduje náhle úmrtie sliepky. Pozrite sa s nami na najčastejšie sa vyskytujúce choroby sliepok a na to, ako im účinne predchádzať.

Prečítať článok
Čo mačka nemôže jesť?

14.05.2024

Čo mačka nemôže jesť?

Ako majitelia mačiek poskytujeme našim chlpatým priateľom tú najlepšiu starostlivosť. Niekedy im možno chceme dopriať toľko, že im ublížime. Nie všetko, čo nám chutí, je pre našich mačacích priateľov vhodné. Niektoré potraviny a látky sú pre mačky nevhodné alebo dokonca toxické. Čo je pre mačky jedovaté?

Prečítať článok

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích