AKTUÁLNA DODACIA LEHOTA VEĽKÝCH PRODUKTOV - LIHNE, KURNÍKY, ŠKUBAČKY, VÝBEHY, KLIETKY atď.: 1-2 dni

DODACIA LEHOTA KRMIVA: 2 DNI

DODACIA LEHOTA MALÝCH PRODUKTOV - DOPLNKY, MINERÁLY atď.: 5-6 dní

Set elektrického ohradníka múdra farma - RF zdroj s ovládačom 7 J - centrálny WiFi Gateway

Kód produktu: FE-8095
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 16

535,49€ 446,24€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 535,49€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Kompletný set elektrického ohradníka s okamžitou možnosťou pripojenia na fencee Cloud a ovládanie elektrických ohradníkov vzdialene, prakticky odkiaľkoľvek na svete kde sa nachádza internetové pokrytie.
Chytrý generátor fencee power DUO RF PDX30 je s výkonom 3 J vhodný pre ohrady s dĺžkou do 23 km. Zariadenie je svojim výkonom univerzálne a použiteľné pre malé i väčšie zvieratá ako sú psy, kone, poníky, ovce, dobytok alebo je možné elektrický ohradník využiť aj ako ochranu majetku a pozemkov pred lesnou zverou a menšími škodcami ako sú líšky, vydry alebo lasičky. Generátor v sade je dodávaný s diaľkovým ovládačom, s ktorým môžete zariadenie ovládať na vzdialenosť až 10 km.
V kompletnom sete je pripravená centrálna a ovládacia FENCE WiFi GATEWAY GW100. Tá umožňuje ovládanie a kontrolu všetkých zariadení, ktoré sú pripojené na fencee Cloud. Pomocou aplikácie v mobilnom telefóne, tablete alebo počítači potom môžete jednotlivé zariadenia ovládať a kontrolovať. Na jednu Gateway je možné pripojiť až 12 chytrých RF zariadení fencee. Žiadne s chytrých zariadení nepotrebuje SIM kartu a nie je potrebné platiť žiadne poplatky. Aplikácia fencee Cloud je zadarmo na stiahnutie pre operačné systémy Android a iOS. Kompletný systém chytrej farmy je veľmi efektívny dohľad nad elektrickými ohradami. S pomocou fencee Cloud môžete generátory ovládať odkiaľkoľvek na svete av prípade poruchy ste ihneď informovaní pomocou notifikácie a e-mailu. So šikovnými generátormi a aplikáciou fencee Cloud minimalizujete vaše náklady na prevádzku elektrických ohrád. Už nemusíte ohrady obchádzať a vyhľadávať problém. O všetkých výhodách a funkciách systému chytrej farmy fencee Cloud si prečítajte v našom článku.
RF zariadenia sú štandardne dodávané so základnou anténou, ktorá má dosah komunikácie medzi zariadeniami 10 kilometrov. V prípade, že potrebujete zvýšiť vzdialenosť a kvalitu prenosu signálu využite možnosti pripojenia externých antén. S tou je možné zvýšiť dosah ovládania až na 30 km. Pre viac informácií o možnostiach externých antén a ich inštalácii si prečítajte náš článok.
Kombinované generátory môžete napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo z bežnej autobatérie, ktorú môžete použiť ako záložný zdroj v prípade výpadku prúdu. Centrálna Gateway je napájaná zo siete 230 V a je vybavená záložným zdrojom. Ten dodáva napätie až 12 hodín v prípade výpadku elektrického prúdu.
Zariadenie môžete ovládať pomocou mobilnej alebo webovej aplikácie odkiaľkoľvek na svete, kde je internetové pokrytie. A to vďaka centrálnemu zariadeniu FENCE WiFi GATEWAY GW100. Viac o aplikácii fencee Cloud.
Cloud zbiera dáta od RF generátorov a kontrolných monitorov. Pomocou centrálnej gateway potom môžete ľahko nastavovať a ovládať jednotlivé zariadenia z jedného miesta, pomocou mobilnej aplikácie alebo z webového rozhrania. Cez Cloud generátory fencee nielen ovládate, ale aj kontrolujete pomocou notifikácií, ktoré sa ihneď zobrazia vo vašom telefóne alebo e-maile.

Aplikácia pre Android na stiahnutie v Google Play
Aplikácia pre Apple iOS na stiahnutie v App Store

V prípade, že si nie ste istí s konkrétnym výberom setu a potrebujete sa pred nákupom poradiť, neváhajte sa obrátiť na naše technické oddelenie, kde vám radi poradíme.
Obsah balenia:

generátor fencee power DUO RF PDX30
centrálne ovládacie zariadenie FENCE WiFi GATEWAY GW100

Súčasťou balenia generátora power DUO RF PDX30:

1× generátor fencee power DUO RF PDX30
1× diaľkový ovládač generátora
1× batéria CR2 3V
1× napájací adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× kábel batériový fencee DUO 170 cm
1× výstražná tabuľka fencee
1× základná RF anténa
návod na obsluhu

Spoločne so setom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž generátora na stenu.
Súčasťou balenia FENCE WiFi GATEWAY GW100

1× základná RF anténa
1× napájací adaptér 14 VDC
1× záložný batériový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pre inštaláciu
návod na obsluhu

Váha kompletného setu: 2 kg

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích