SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Mačacie škrabadlo BELLA W4 - Béžovo-biele

Kód produktu: BELLA_W4
Značka: AGROFORTEL, s.r.o.
Vernostné body: 3

99,90€ 83,25€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 99,90€

Skladom

Mačacie škrabadlo - Béžovo-biele od značky AGROFORTEL for PETS.

Toto mačacie škrabadlo ponúka niekoľko miest na odpočinok a tiež možnosti útočiska. S výškou 240 – 260 cm a kombináciou niekoľkých plošín a jaskýň sa tento mačací strom dokonale hodí do domácností s mnohými mačkami. Jeho výška je variabilná, pretože horný sisalový kus je možné upraviť tak, aby vyhovoval podmienkam vášho domova, čo umožňuje zvýšiť stabilitu mačacieho stromu jeho zovretím medzi podlahu a strop. Ale aj bez toho, základná doska 45 x 60 cm už poskytuje konštrukcii bezpečný stojan a zaisťuje, že ju môžu mačky používať bez rizika.

Vyhliadkové plošiny môžu pohodlne používať aj väčšie mačky a umožňujú im pozorovať okolie, čo im poskytuje pohodlie vyvýšeného priestoru, ktorý milujú. 2 priestranné jaskyne a tunel sú ľahko prístupné vďaka svojim veľkým otvorom a ponúkajú chránené útočiská pre vašich milovaných miláčikov, ktoré im umožnia relaxovať. Tento mačací strom je ďalej vybavený 2 lôžkami potiahnutými extra mäkkou látkou pre maximálne pohodlie.

Aby bola zaistená zábava pre mačky, tento mačací strom poskytuje 2 loptičky, ktorých vibrácie stimulujú lovecké inštinkty mačiek. Kombinácia 2 úplne sisalom potiahnutých stoniek s priemerom 7 cm a tretej stonky so sisalovou časťou ponúka mačkám viac ako dostatok možností, ako si brúsiť pazúriky.


Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích