SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Drevený kurín a husník Florentina, 1460x740x800 mm

Kód produktu: BR-0407
Značka: Albert Kerbl GmbH
Vernostné body: 8

334,80€ 276,65€ 230,54€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 276,65€

Skladom

Poštovné zdarma

Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Kurín pre sliepky  na chov 3-5 sliepok s rozmermi 146x74x80 cm.   Jedná sa o perfektný kurín, ktorý je   vybavený dvoma hradmi ,   dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami   a   odklápacou strechou   pre ľahké čistenie. Kurín je   vyrobený z borovicového dreva , a tak zaisťuje stabilnú konštrukciu.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú   146 x 74 x   80 cm   a tak poskytuje pohodlie až pre 5 klasických nosníc.
Kurnik_florentina_I

Vybavenie

Kurín pre sliepky   je vybavený dvoma bidlámi pre   nočné   odpočinok sliepok . Súčasťou kurína sú tiež  dve vonkajšie kukane , v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec.   Získavanie vajíčok  pritom bude veľmi   jednoduché , pretože   k   ich   vyzdvihnutie   stačí   iba zdvihnúť strechu   znáškových hniezd.
Kurnik_florentina_II

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína zvládnete hravo behom chvíľky. Strechu kurína totiž môžete ľahko otvoriť a zaistiť , aby zostala otvorená, ako dlho budete potrebovať.

Prístup do kurína

Pre ľahký prístup je kurín vybavený hneď dvoma dvierkami . Obe dvierka umiestnené z prednej strany kurína a sú opatrené kaštieľmi , aby ich nemohol žiadny predátor otvoriť. Väčšie dvierka slúžia na jednoduchú výmenu vody, kŕmenie a dobrú dostupnosť do kurína. Druhé menšie výklopné dvierka umožnia sliepkam ľahký výstup na záhradu alebo do výbehu .
Kurnik_florentina_III

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z borovicového dreva má hmotnosť cca 33 kg, a tak   zaisťuje veľkú stabilitu . Na zaistenie odvetrávania podlahy, je kurín umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Kurín nie je zateplený. Pre   ochranu proti slnečnému žiareniu   je   strecha kurína  aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou . Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok , aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Cirkuláciu vzduchu v kurínu zaisťuje predné posuvné okienko .

Kurnik_florentina_IV

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích