Koronavírus INFO: EXPEDÍCIA ZÁSIELOK PREBIEHA ŠTANDARDNE.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu pozrite viac info

Automatická digitálna liaheň JANOEL 12. DOPRAVA ZADARMO. Až pre 12 vajec.

-27% Automatická digitálna liaheň JANOEL 12. DOPRAVA ZADARMO. Až pre 12 vajec.

Predstavujeme Vám chytrou liaheň Janoel 12. Ide o liaheň a inkubátor. Pomocou tlačidiel je možné jednoducho nastaviť teplotu, ktorú Vám bude liaheň držať. Na display možno sledovať teplotu v liahni. Kapacita liahne je až 12 vajec (9-12 slepačích, 6-9 kačacích, 3 husacej, 8 morčacích, 21 prepeličích a 12 bažantích vajec).

Narozdiel od iných liahní s mističkovými držiakmi, má táto liaheň plastové liesky, pomocou ktorý sa vajíčka vnútri kotúľajú. Vajcia tým pádom leží na boku. veľká variabilita

Jedná sa o plne automatickú liaheň a inkubátor. Vajcia v liahni sa každé cca. 4 hodiny otočí. Pomocou tlačidiel je možné jednoducho nastaviť teplotu, ktorú Vám bude liaheň držať. Na display možno sledovať teplotu.

Liaheň môžete vrátiť do 14 dní od doručenia a garatujeme Vám plné vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti.

Liaheň má digitálny displej na rozdiel od iných liahní v ° C. Je možné nastaviť teplotu od 20 ° C do 40 ° C po 0,1 ° C krokoch stlačením tlačidiel (+) a (-).

Doprava ZADARMO až k Vám domov.

Na liaheň poskytujeme plnú 24 mesačnú záruku. Poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis. Liaheň má všetku certifikáciu CE a RoHS. Slovenský návod k použitiu je priložený v balení. Návod obsahuje i rady, tipy a triky.
Poskytujeme aj telefonické poradenstvo s liahnutím pre našich zákazníkov ZADARMO (+420 222 769 769).  

 

Výkon60 W
Príkon220 V
Frekvencia50/60 Hz

Doprava zadarmo!

Tento produkt vám dovezieme zadarmo domov po celom Slovensku.

  • 121€
  • 88€
  • Bez DPH: 73€

Dobierka

Dodanie na dobierku zadarmo.