SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Generátor elektrického ohradníka fencee power energy PE60

Kód produktu: FE-0360
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 7

223,10€ 185,92€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 223,10€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Silný sieťový zdroj pre elektrický ohradník s napájaním zo siete, ktorý disponuje elektrickým impulzom s mimoriadne rýchlym nábehom. Ohradník so špeciálne vyvinutým transformátorom koncipovaným pre veľmi vysoké zaťaženie. Vysoká hodnota napätia (10000 V) pri záťaži 500 ohm.
Výkonný sieťový zdroj pre: ovce, kozy, dobytok a ochranu proti vlkom, diviakom
Ohradník vhodný k elektrickým ohradám pre kravy, býky, bizóny, ovce a kozy. Vďaka výnimočne silnému elektrickému impulzu sa ponúka ako najlepší ohradník pre menej citlivé zvieratá. Ohradník na ochranu stáda pred útokom vlka, predátora a ďalej tiež na ochranu pozemkov pred divokými ošípanými a lesnou zverou.
Istota dostatočne vysokého napätia v elektrickej ohrade
Generátor power energy PE60 je vhodný pre ohrady prerastené vegetáciou, kde vďaka mimoriadne silnému transformátoru dokáže zaistiť maximálnu účinnosť ohradníka zodpovedajúcu generátorom s výkonom až 15 J. Garancia dostatočne vysokého napätia aj pri intenzívnom zaťažení trávou prerastené elektrické ohrady.
Automatické meranie zaťaženia elektrickej ohrady
Výstupný výkon generátora je priebežne prispôsobovaný tak, aby sa udržalo požadované výstupné napätie v čo najväčšom rozsahu záťaže. V praxi táto plynulá regulácia podstatne napomáha k šetreniu energie pri použití s kvalitne postavenou ohradou s nízkou záťažou. Rovnako tak dochádza k optimalizácii spotreby energie na udržanie dostatočne vysokého napätia na ohrade, ktorá je v horšom stave, alebo je napr. prerastená vysokou trávou (vysoká záťaž).
Vlastnosti a funkcie generátora fencee power energy PE60
Spoľahlivý bezúdržbový sieťový zdroj ohradníka s napájaním zo siete 230 V. Robustné telo zariadenie z kvalitného plastu chráni elektroniku pred dažďom, snehom a slnečným svitom. UV odolné púzdro, ochrana IP44.

Technológia SmartControl zaisťuje ideálny výkon zdroja vzhľadom k aktuálnemu stavu elektrickej ohrady. Integrovaný mikroprocesor riadi funkciu zariadenia a priebežne optimalizuje výkon ohradníka.
Dobre dostupné ON/OFF tlačidlo na prednej strane generátora je praktické, pretože nemusíte zakaždým vyťahovať zdroj zo zásuvky. Vďaka tomu sa tiež predlžuje životnosť zariadenia.
Vysoko svietivé LED diódy sú umiestnené na čele generátora a farebne signalizujú prevádzku zariadenia. V prípade poruchy zmení farbu a vy tak ihneď viete o probléme.
Kvalitný transformátor koncipovaný na veľmi vysoké zaťaženie. Dlhodobá ochrana zariadenia. Maximálna účinnosť a bezpečnosť elektrického ohradníka.

Obsah balenia:

generátor fencee s napájacím káblom 100 cm
pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
skrutka a hmoždinka pre inštaláciu 2 ks
výstražná tabuľka fencee
návod na obsluhu

Spolu s generátorom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm na jednoduché a rýchle upevnenie zariadenia na stenu, stenu.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích