SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Feed-o-matic nášľapné krmítko - 5 kg

Kód produktu: AF05F
Vernostné body: 1

40,12€ 33,43€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 40,12€

Skladom

FEED-O-MATIC nášľapné krmítko - 5 kg
Pri použití kŕmidla Feed-o-matic je potrava prístupná iba vtedy, keď sliepka stojí na stúpadle. Myši, potkany a vtáky sa nedostanú na potravu a preto nemôžu kontaminovať zrno. F eedomatic chráni hydinu pred nebezpečnými chorobami. Nášľapné krmítko je stabilné, ľahko sa čistí a je odolné proti striekajúcej vode.
Je k dispozícii v 5, 8, 12 alebo 20 kg variante
, takže pre každú potrebu existuje vhodné riešenie.

V čom je Feedomatic jedinečný?
V tradičných kŕmidlách je potrava voľne prístupná. Okrem zvierat, pre ktoré je potrava určená, to vzbudzuje aj záujem škodcov. Aby sa tento problém vyriešil, pred desiatkami rokov bolo predstavené prvé nášľapné krmítko. Miska so zrnom, ktorá je prístupná iba vtedy, keď sa kura postaví na stúpadlo.

Osvedčený koncept je konečne dokonalý!
Feedomatic, navrhnutý a vyrobený v Holandsku, zaručuje najvyššiu kvalitu. K tomuto osvedčenému konceptu sme pridali niekoľko veľmi spoľahlivých vychytávok. Feedomatic sme vyrobili z kombinácie pozinkovaných plechových dielov a plastu. Dosky majú hrúbku 1 mm, vďaka čomu je pozoruhodne stabilný. Švy alebo praskliny nemajú šancu, pretože používame hypermoderné metalurgické stroje. Po rokoch intenzívneho používania bude Feedomatic stále rovnako funkčný, ako keď bol práve zakúpený.
Samotné krmítko je opatrené prepážkami a prelievacou hranou, ktoré výrazne obmedzujú vypadávanie krmiva. Ďalšia užitočná výhoda; vďaka použitiu plastu je krmítko oveľa tichšie ako jeho konkurenti. Kov na plast vytvára menej hluku ako kov na kov. Stúpadlo má veľké otvory, takže výkaly prepadnú dole. Mechanizmus , ktorý riadi prístup, je možné nastaviť od 250 gramov do 2 kg (165 libier). Týmto spôsobom je možné nastaviť správnu prahovú hmotnosť pre hydinu akéhokoľvek druhu.
Ďalšou často počúvanou výhodou nášľapného krmítka je fakt, že dokážu uložiť veľké množstvo potravín. Sliepka vydrží niekoľko dní bez doplňovania.
Feedomatic je dokonalým riešením pre milovníkov zvierat po celom svete, ktorí dávajú prednosť kŕmeniu svojich zvierat a nie škodcov.

Objem: 5 kg
Typ: nášľapné
Materiál: plech + plast
Váha: 5 kg
Rozmery: 40x28x26 cm

TIP: Aby ste sliepky naučili na nášľapné krmítko, je potrebné ho na prvých 10 dní zaťažiť tehlou, aby zostalo otvorené. Ďalej potom nesmiete sliepky prikrmovať na inom mieste. A uvidíte, že sa dievčatá na nášľapné krmítko bez problému naučia.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích