SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Drevený kurín BONNY, 1810x650x1200mm

Kód produktu: Kurnik_Rhodos
Značka: Albert Kerbl GmbH
Vernostné body: 11

464,40€ 372,60€ 310,50€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 372,60€

Skladom

Poštovné zdarma

Kurín pre sliepky KERBL BONNY

Kurín pre sliepky  na chov 4-5 sliepok s rozmermi 181x65x118 cm.  Jedná sa o kurín s výbehom, ktorý je vybavený dvoma hradmi , dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. kurín je   vyrobený z borovicového dreva , a tak zaisťuje stabilnú konštrukciu.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína aj s výbehom sú 181 x 65 x 118 cm, samostatný domček má rozmery 67x56 cm a tak poskytuje pohodlie až pre 5 klasických nosníc.
Kurnik_bonny_I

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky   je vybavený dvoma bidlámi pre nočný odpočinok sliepok . Súčasťou kurína sú tiež   dve vonkajšie kukane , v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec.   Získavanie vajíčok   pritom bude veľmi   jednoduché , pretože   k   ich   vyzdvihnutie   stačí   iba zdvihnúť strechu   znáškových hniezd.
Kurník pre sliepky KERBL BONNY

Údržba a čistenie kurína

Pri čistení kurína veľmi oceníte   výsuvný trusník.   Výmenu podstielky zvládnete vďaka tomuto výsuvnému trusníku úplne jednoducho behom pár minút .

Prístup do kurína

Kurín je vybavený hneď troma dvierkami . Väčšie predné dvierka slúžia na jednoduchú výmenu vody, kŕmenie a ľahký prístup do kurína. Z bočnej strany má kurín pre sliepky umiestnené menšie posuvné dvierka , ktoré sliepkam umožnia ľahký výstup do výbehu . Nechýbajú ani veľké posuvné dvierka pre prístup do výbehu. Všetky dvierka sú chránené uzamykacím systémom pre vyššiu bezpečnosť.
Kurnik_bonny_III

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z kvalitnej borovice má hmotnosť cca 35 kg, a tak   zaisťuje stabilitu . Pre   ochranu proti slnečnému žiareniu   je   strecha kurína aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou . Kurín nie je zateplený. Pri zemi je   konštrukcia chránená kovovým rámom , aby nedochádzalo k prenikaniu vlhkosti do dreva. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok , aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Cirkuláciu vzduchu v krínu zaisťuje predné posuvné okienko .
Kurnik_bonny_IV

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích