SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - 40x60cm, vykurovací koberec

Kód produktu: SE-0130a
Vernostné body: 2

79,47€ 66,23€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 79,47€

Skladom

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

Vyhrievaná podložka pre psov , fleecový koberec,   40x60 cm , prateľný, 20 W / 24 V , napájanie s ochranou proti prehryznutiu,   kábel 1,5 m , IP X7 .   Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde.   Vyhrievaný koberec bude   maznáčika   krásne hriať   a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť   jeho   srsť a tým   zabraňuje vzniku ochorenia.   Vykurovací koberec má veľmi   nízky príkon,   malú spotrebu   a pritom   vysokú účinnosť výhrevu. Napájací   kábel je   ukrytý v ochrannom plaste , a preto je vykurovacia podložka pre psov   úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že   vykurovacie teleso je úplne vyberateľné   a   koberec   teda   môžete   ľahko ručne vyprať . Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená   protišmykovou úpravou .

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu.   Vykurovací koberec ponúka teplé miesto na ležanie   a   je   teda   výborný pre domácich miláčikov ako sú   psy a mačky.   Koberec môžete   využiť ako vo vnútorných priestoroch ,   tak aj   vonkajších, napríklad   na zastrešenej terase   alebo ako   kúrenie do búdy . Pri zlom počasí vyhrievaný koberec   pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika   a tým   zabraňuje vzniku ochorenia . Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.

THERMODOG 3523000-4


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má   rozmery 40 x 60 x 0,7 cm,   a preto je   výborná pre menšie plemená psov   alebo   pre mačky. Vykurovacia doska   je vložená do vnútornej časti koberca a zapnutá na suchý zips.   Vrchná strana koberca   je vyrobená z   veľmi   odolného mäkkého fleecu , pre pohodlný odpočinok maznáčikov. Nemusíte sa báť, že položka bude kĺzať po podlahe, pretože   spodná strana podložky má protišmykovú úpravu   a navyše   izoluje proti úniku tepla.


Napájanie výhrevnej podložky

Napájanie podložky   zaisťuje odnímateľný 24 V adaptér   do siete   na 230 V, 50 HZ. Vyhrievaný podložka má veľmi   nízky príkon 20 W , a vďaka tejto   nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň . Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali   ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov . Podložka   dosahuje teplotu okolo 20 °C . Dĺžka prívodného kábla je 1,5 m   a celý   kábel vložený do ochranného plastového krytu . Vykurovací koberec je   odolný proti   striekajúcej vode IP X4 , vykurovacie teleso zaisťuje   triedu ochrany IP X7 .

THERMODOG 3523000-2


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie koberca je úplne jednoduchá.   Vykurovací koberec môžete vysávať   suchou cestou   rovnako, ako   bežné   koberce . Perfektné na tejto podložke však je, že je tiež   prateľná . Stačí   otvoriť suchý zips podložky , a   celé vykurovacie teleso z podložky vybrať . Potom už môžete koberec jednoducho vyčistiť alebo ručne vyprať , aby bol Váš maznáčik opäť v čistote.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích