SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 - 40X60cm vykurovacia doska

Kód produktu: SE-0131h
Vernostné body: 4

124,13€ 103,44€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 124,13€

Skladom

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 - vykurovacia doska 40X60cm

Vyhrievaná podložka pre psy , PVC,   40x60 cm , ľahká údržba,   20 W / 12 V , napájanie s ochranou proti prehryznutiu,   kábel 1,5 m .   Pokiaľ hľadáte kúrenie do psej búdy alebo hrejivú podložku na studenú podlahu, potom pre Vás máme skvelý tip. Vyhrievaná podložka bude   maznáčika   krásne hriať   a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť   jeho   srsť a tým   zabraňuje vzniku ochorenia.   Vykurovacia doska má veľmi   nízky príkon,   malú spotrebu   a pritom   vysokú účinnosť výhrevu. Napájací   kábel je   ukrytý v ochrannom plaste , a preto je vykurovacia podložka pre psov   úplne bezpečná. Výborné na tejto vyhrievanej podložke   vyrobené z PVC   je, že sa dá   veľmi ľahko čistiť a umývať .

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu.   Vykurovacia doska ponúka teplé miesto na ležanie   a   je   teda   výborný pre domácich miláčikov ako sú   psy a mačky.   Koberec môžete   využiť ako vo vnútorných priestoroch ,   tak aj   vonkajších, napríklad   na zastrešenej terase   alebo ako   kúrenie do búdy . Pri zlom počasí vyhrievaný koberec   pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika   a tým   zabraňuje vzniku ochorenia . Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.

THERMODOG 3113017


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má   rozmery 40 x 60 x 0,5 cm,   a preto je výborná   pre menšie plemená psov   alebo   pre mačky.   Vykurovacia doska je vyrobená z odolného PVC.


Napájanie výhrevnej podložky

Napájanie podložky   zaisťuje odnímateľný   12 V adaptér   do siete   na 230 V . Vyhrievaný podložka má nízky príkon 20 W , a vďaka tejto   nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň . Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali   ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov . Podložka   dosahuje teplotu okolo 30 °C . Dĺžka prívodného kábla je 1,5 m   a celý   kábel vložený do ochranného plastového krytu . Vykurovacia doska je   odolná proti   striekajúcej vode IP X4.


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie vykurovacej dosky je úplne jednoduchá.   Vykurovacia doska je   odolná proti striekajúcej vode , a preto ju môžete   čistiť a umývať bežnými čistiacimi prostriedkami , aby bol Váš maznáčik v čistote.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích