SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Súprava generátora energy DUO RF EDX100 s diaľkovým ovládačom

Kód produktu: FE-8202
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 14

468,55€ 390,46€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 468,55€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Výkonný šikovný zdroj elektrického ohradníka fencee vhodný pre dlhé (až 90 km) a porastom zaťažené ohrady, kde je nutné zabezpečiť maximálnu účinnosť a spoľahlivosť. S výstupným výkonom 10 J zaistí adekvátne napätie aj pri veľmi prerastených ohradách. Integrovaný mikroprocesor riadi celú prevádzku a zaručuje optimálny výkon generátora.
Univerzálny spoľahlivý generátor pre vašu ohradu
Ohradník určený pre všetky typy zvierat predovšetkým pre hovädzí dobytok, kone, ovce, diviaky alebo proti lesnej zveri a ako ochrana proti vlkom. Vďaka zníženému napätiu na žltej svorke je ohradník vhodný aj pre mláďatá teľatá a žriebätá. Kombinované napájanie zdroja pomocou adaptéra zo siete (230 V) alebo z bežnej batérie (12 V), ktorá je použiteľná predovšetkým ako záložný zdroj pri výpadku elektriny.
BARGRAF, LEDs a LCD s ovládacími tlačidlami
Veľký LCD displej s ovládacími tlačidlami prehľadne informuje o všetkých dôležitých hodnotách na ohrade. LED kontrolky a BARGRAF indikujú prevádzku zdroja, zobrazujú napätie na ohrade a tiež signalizujú prípadnú poruchu na ohradníku. U generátora môžete redukovať výstupnú energiu na 50%, napr. v prípade potreby šetriť batériu alebo pri použití pre iné zvieratá. Vďaka bezplatnej RF technológii nepotrebujete SIM kartu. všetky funkcie generátorov RF EDX
Bezdrôtová komunikácia BEZ POPLATKOV
Základný dosah rádiovej komunikácie (RF) medzi generátorom a ovládačom je až 10 km v bežnom teréne a zástavbe. V sťaženom napr. kopcovitom teréne sa dosah skracuje, naopak vo voľnom priestranstve môže byť aj dlhší. Na zvýšenie dosahu prenosu signálu je možné použiť externú anténu a tým zvýšiť dosah komunikácie až na vzdialenosť 30 km. Pozrite sa na článok, v ktorom sme pre vás spísali niekoľko rád, ako správne inštalovať externú anténu a zaručiť tak najefektívnejší prenos RF signálu.
4 výstupy pre maximálnu flexibilitu
Na výstupe generátora je čierna zemniaca svorka, červená svorka na pripojenie ohrady s plným napätím, žltá svorka na pripojenie ohrady s trvale zníženou energiou a zelená svorka na meranie kvality uzemnenia. Ako používať žltú a zelenú svorku generátora sa dozviete v našej poradni v sekcii základnej inštalácie.
{APP:Ovládajte múdra RF zariadenia cez mobilný telefón; Ušetrite čas a ovládajte elektrické ohradníky pohodlne odkiaľkoľvek potrebujete s aplikáciou fencee Cloud}
Obsah balenia:

generátor fencee + diaľkový ovládač
napájací adaptér 14 V / 2 A
základná RF anténa
zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
batériový kábel
výstražná tabuľka fencee
návod na obsluhu

Spolu s generátorom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm na jednoduchú montáž ohradníka.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích