SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Solárny odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov AGROFORTEL A816

Kód produktu: AN-A816
Značka: AGROFORTEL, s.r.o.
Vernostné body: 1

40,12€ 21,60€ 18,00€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 21,60€

Skladom

Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov AGROFORTEL A816

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač AGROFORTEL je   vhodný na plašenie krtkov, hadov, pisov, hrabošov a myší. Je úplne bezpečný pre človeka aj domáce zvieratá. Určený na použitie vo vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom. Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov s frekvenciou zvuku v rozsahu 400 - 1000 kHz, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 1500 m 2 , s napájaním pomocou solárneho panelu 4.5V/45mA prípadne cez adaptér , rozmery plašiča   38 x 15 cm.

Proti akým škodcom sú plašiče AGROFORTEL vhodné?

Tento odpudzovač je vďaka jeho inovatívnej technológii vhodný na odpudzovanie krtkov, hadu, hrabošov, pisov a myší.
Plašič krtkov, hadov, hrabošov a ďalších hlodavcov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady , poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Tento odpudzovač je vybavený 100% odolným vodotesným krytom , a preto ho ako jeden z mála môžete používať 365 dní v roku , či už prší, fúka alebo sneží.Ako nainštalovať plašič?

Zvoľte miesto , ktoré chcete chrániť pred nežiaducimi návštevami, az zariadenia zapuštete vertikálne do zeme , asi 20 cm pod povrch . Je vhodné umiestniť odpudzovač do rohov záhrady , najlepšie do vlhkej, ílovitej pôdy, ktorá efektívnejšie rozvádza emitované signály. Pre maximálnu účinnosť sa odporúča, aby plašič bol v prevádzke nepretržite po dobu niekoľkých mesiacov . Týmto spôsobom odpudzovač vytvára v okolí podmienky, ktoré vedú krtky, hady a hlodavce na hľadanie iných, pokojnejších miest.Popis produktu:

Toto zariadenie produkuje ultrazvuk vo frekvenčnom rozmedzí 400 kHz až 1000 kHz , doplnený o krátke, intenzívne vibrácie. Podzemné živočíchy, hoci slabozracie, sú vybavené mimoriadne citlivým sluchom a vnímaním zemských vibrácií. Tieto zvuky a vibrácie sú pre krtky, hady a hlodavce extrémne rušivé , vyvolávajú u nich pocit neustáleho ohrozenia. V dôsledku toho tieto podzemné tvory trpia stále sa zvyšujúcim stresom a hyperaktívnou ostražitosťou, čo ich nakoniec vedie k opusteniu danej lokality. Odpudzovač môže byť tiež využitý preventívne , čím sa zabráni usadzovaniu krtkov, hadov, hrabošov a iných hlodavcov na danom mieste, kde by sa necítili v bezpečí. Tento plašič je navrhnutý tak, aby vytváral vibrácie a vydával zvuky rôznej intenzity v náhodnom slede. Nepredvídateľnosť signálov zaisťuje, že si živočíchy na ne nezvyknú a nevrátia sa späť. Zariadenie je schopné ochrániť plochu až 1500 m².


Plašič a záhradné svetlo v jednom!

Súčasťou odpudzovača je LED záhradné svetlo. Svetlo vydrží osvetľovať Vašu záhradu po dobu 4 hodín. Svetlo sa zapne samo s úsvitom.

Bezpečný na použitie kdekoľvek:

Elektronický plašič funguje na princípe vydávania ultrazvukových signálov a vibrácií, ktoré sú úplne bezpečné pre ľudský sluch. Oproti používaniu chemických látok, ako sú jedovaté prípravky, je tento spôsob odpudzovania škodcov netoxický a bezpečný pre deti, domácich miláčikov i hospodárske zvieratá.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích