SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Set elektrického ohradníka so sieťou ochrana pred vlkom, rysom - RF zdroj 8 J - WiFi Gateway - sieť 50 m

Kód produktu: FE-8102
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 24

791,21€ 659,34€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 791,21€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Sada chytrého elektrického ohradníka s RF generátorom a centrálnym zariadením FENCE WiFi GATEWAY GW100, ktoré umožňuje okamžité pripojenie zariadenia na fencee Cloud a ovládanie vzdialene mobilným telefónom, tabletom alebo počítačom.
Generátor elektrického ohradníka
Silný kombinovaný generátor fencee energy DUO RF EDX80 je so svojím výkonom 8 J vhodný pre dlhé ohrady s dĺžkou inštalácie až 80 km, v miestach, kde je potrebné zaistiť maximálny výkon a spoľahlivosť. Generátor je univerzálne použiteľný pre takmer všetky druhy zvierat, ako sú kone, ovce, dobytok, ošípané alebo kozy. Svoje využitie nájde aj pri ochrane pozemkov alebo úrody pred lesnou zverou, divokými ošípanými alebo škodcami, ako sú vydry, kuny a bobry. Je vhodný aj pre mláďatá vďaka žltej svorke so zníženým výstupom. Tú môžete pripojiť na spodný rad vodiča ohrady alebo na druhú ohradu, v ktorej sa pohybujú menšie zvieratá alebo mláďatá.
Centrálna a ovládacia jednotka
V sade elektrického ohradníka je pripravená centrálna a ovládacia FENCE WiFi GATEWAY GW100. Vďaka nej zariadenie pripojíte na fencee Cloud a pomocou bezplatnej aplikácie pre Android a iOS potom môžete spárované zariadenia ovládať prakticky odkiaľkoľvek na svete, záleží iba internetovom pripojení. Cez 1 centrálny WiFi Gateway ovládate až 12 RF zariadení. Pre prevádzku nie sú potrebné žiadne registračné poplatky ani SIM karty. Žiadne ďalšie výdavky, minimalizujete tak vaše náklady na prevádzku šikovného elektrického ohradníka. Cez Cloud generátory nielen ovládate, ale tiež kontrolujete pomocou notifikácií, ktoré sa ihneď zobrazia vo vašom telefóne alebo e-maile.

Aplikácia pre Android na stiahnutie v Google Play
Aplikácia pre Apple iOS na stiahnutie v App Store

Vďaka systému chytrej farmy získate maximálny prehľad nad vašou elektrickou ohradou kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie môžete vzdialene vypínať, ovládať a monitorovať. V prípade nastalého problému dostanete okamžitý alarm do telefónu a na e-mail. Všetky výhody a funkcie elektrických ohradníkov s aplikáciou fencee Cloud si prečítajte v našom článku.
Monitorujúce zariadenie ako DARČEK
V sete nájdete aj kontrolný Monitor MX10. Po pripojení na elektrickú ohradu meria hodnotu napätia, v prípade poklesu pod nastavenú hodnotu odosiela upozornenie do Gateway. Tá spustí on-line alarm o vzniknutom probléme na ohrade. Spárovaný Monitor MX10 ovládate vzdialene pomocou mobilnej aplikácie. Kontrolné monitory majú mnoho spôsobov inštalácie, ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok o rôznych zapojení kontrolných Monitorov.
Základná a externá RF anténa
Rozumné RF zariadenia v kompletnom sete sú dodávané so základnou anténou, ktorá umožňuje dosah komunikácie na vzdialenosť 10 km. Pre prípad, že potrebujete zlepšiť kvalitu signálu a dosah prenosu, využite možnosť inštalácie externej antény, vďaka ktorej zvýšite dosah až na 30 km. Viac o montáži externých antén si prečítajte v našom článku.
Kombinované napájanie
Kombinované RF generátory fencee môžete napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo z bežnej autobatérie. Tú môžete použiť aj ako záložný zdroj v prípade poruchy alebo výpadku elektrického prúdu. Centrálna FENCE WiFi GATEWAY GW100 je štandardne napájaná adaptérom zo siete 230 V. Pre prípad výpadku prúdu je vybavená záložným zdrojom, ktorý dodáva napätie až 12 hodín.
V prípade, že potrebujete poradiť s výberom vhodného setu alebo ďalších doplnkov, neváhajte sa obrátiť naše technické oddelenie, radi vám pomôžeme.
Obsah balenia:

generátor fencee energy DUO RF EDX80
centrálne ovládacie zariadenie FENCE WiFi GATEWAY GW100
+ ZADARMO - monitorovacie zariadenie Monitor MX10

Súčasťou balenia generátora energy DUO RF EDX80:

1× generátor fencee energy DUO RF EDX80
1× napájací adaptér 14 V / 2 A
1× základná RF anténa
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× batériový kábel na pripojenie energy DUO RF k batérii
1× výstražná tabuľka fencee
návod na obsluhu

Spoločne so setom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž generátora na stenu.
Súčasťou balenia FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1× základná RF anténa
1× napájací adaptér 14 VDC
1× záložný batériový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pre inštaláciu
návod na obsluhu

Váha kompletného setu: 12,9 kg

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích