SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Set elektrického ohradníka so sieťou - ochrana pred vlkom, rysom - DUO zdroj 5 J - sieť 50 m

Kód produktu: FE-8101
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 12

410,53€ 342,11€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 410,53€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Súprava elektrického ohradníka pre chovateľov oviec a kôz. Obsahuje všetko potrebné na zabezpečenie vašich pastvín a zvierat pred útokom vlka alebo rysa.
Už nejaký čas sa na našom území stále častejšie objavujú prípady, keď hladný vlk zaútočí na chovné zvieratá, najčastejšie ide o ovce. Predíďte spôsobeným škodám na vašich zvieratách a chráňte vaše zvieratá pred útokom vlka pomocou kompletného setu s mobilnou elektrickou sieťou. So sieťou ľahko oddelíte vaše hospodárske zvieratá v akomkoľvek teréne. Pomocou elektrickej mobilnej siete postavíte účinnú obranu pred vlkom veľmi ľahko a rýchlo. Kompletná sada je vhodná predovšetkým pre ovce, kozy a ich mláďatá. Využitie nájde aj ako ochrana pred divokými ošípanými a lesnou zverou.
Elektrická sieť so 14 tyčami s dvoma hrotmi je vhodným variantom v boji proti vlkom a lesnej zveri. Vďaka kovovým nerezovým špiciam je inštalácia a následná demontáž veľmi jednoduchá. Sieť v dĺžke 50 metrov a výške 120 cm, je ideálna pre zvieratá, ako sú ovce a kozy.
Set obsahuje kombinovaný RF generátor fencee power DUO RF PDX50 s diaľkovým ovládačom a výkonom 5 J. Silnejší výkon generátora umožňuje použitie na dlhších ohradách s celkovou dĺžkou inštalácie až 40 km. Kombinované generátory je možné napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V pomocou bežnej batérie 12 V. Tú môžete použiť ako záložný zdroj v prípade výpadku elektrického prúdu. Moderná kvalitná a vodeodolná konštrukcia zdroja s mikroprocesorovou technológiou vo vnútri, ponúka spoľahlivé riešenie pri stavbe elektrických ohrád proti útoku vlka. S touto kompletnou sadou elektrického ohradníka bude obrana proti vlkom jednoduchá a efektívna.
Generátor je možné ovládať vzdialene pomocou aplikácie fencee Cloud z mobilného telefónu alebo webového rozhrania.
Diaľkový ovládač RF generátora je použiteľný na vzdialenosť 10 km v bežnom teréne a zástavbe. V sťažených podmienkach, ako je kopcovitý terén, hustý zarastený les alebo remízok sa dosah ovládania skracuje. Na voľnom priestranstve môže byť dosah naopak aj dlhší. Na zvýšenie dosahu diaľkového ovládača odporúčame inštalovať externú anténu, ktorá zvýši dosah komunikácie na vzdialenosť až 30 km.

Jedným diaľkovým ovládačom môžete ovládať až šesť rôznych RF generátorov fencee. Opačne môžete jeden generátor ovládať až troma rôznymi ovládačmi.

V prípade, že chcete ovládať RF generátor pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo PC, je nutná inštalácia centrálneho ovládacieho zariadenia FENCE WiFi GATEWAY GW100, ktoré vám umožní pripojenie generátora na Cloud. Tým získate kompletné riešenie modernej inteligentnej farmy, vďaka ktorej môžete ovládať zariadenie vzdialene, odkiaľkoľvek na svete. O prenos signálu sa stará bezplatná RF technológia (rádiové frekvencie). V praxi to znamená, že nepotrebujete SIM kartu a nemáte žiadne ďalšie náklady na prevádzku zariadenia.
V prípade problému na elektrickom ohradníku, už nemusíte nikam chodiť. Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači, zdroj na diaľku vypnete, opravíte závadu a opäť zapnete. S diaľkovým ovládačom ohrady nielen ovládate, ale aj kontrolujete, na jeho displeji ihneď vidíte všetky dôležité informácie:

Pokles napätia na ohrade - napr. sa prerušilo vedenie, spadla vetva na vodiče alebo je vysoká tráva.
Strata signálu - môže dôjsť k odpojením generátora, poškodeniu antény alebo z iných dôvodov.
Pokles napätia batérie pod 12 V.

Obsah balenia:

generátor fencee power DUO PD50
1× sieť, výška 120 cm, dĺžka 50 m, 14 tyčí, oranžová farba
1× zemniaca tyč 75 cm (pozinkovaná)

Súčasťou balenia generátora:

1× výstražná tabuľka
1× napájací adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× kábel batériový fencee DUO 1,7 m
1× návod na obsluhu

Spolu s kompletnou sadou elektrického ohradníka na ochranu proti vlkom, odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž zdroja na stenu.
Váha kompletného setu: 11,6 kg

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích