SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Set elektrického ohradníka ochrana pred zverou - jeleň, divoké prasa, daniel - DUO zdroj - lanko 400 m

Kód produktu: FE-8091
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 8

269,96€ 224,97€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 269,96€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Set elektrickej ohrady proti zveri je ideálnou voľbou v prípade, keď divoká lesná zver, ako ošípané, jelene, srnky alebo daniele navštevujú vaše pozemky a záhrady, na ktorých zanechávajú spôsobené škody. Sada je vhodná proti všetkým druhom lesnej a divokej zveri, ktorú elektrický ohradník udrží bezpečne ďaleko od vašich záhrad. Ukončite škody na vašich rozrytých poliach a zničenie vašej úrody týmto setom elektrického ohradníka proti zveri.
Základom setu je kombinovaný generátor fencee power DUO PD50 s výkonom 5 J, ten je spoľahlivou voľbou aj pre dlhšie ohrady s možnou dĺžkou inštalácie až 40 kilometrov. Kombinovaný generátor môžete napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo z klasickej autobatérie 12 V. Tú využijete aj ako záložný zdroj v prípade výpadku elektrického prúdu.
Moderná konštrukcia zariadenia s vypínačom na prednej strane a najnovšou mikroprocesorovou technológiou vo vnútri, ponúka spoľahlivé riešenie v boji proti divokým ošípaným a divokej zveri. LED kontrolky s bargrafom zreteľne zobrazujú prevádzku zdroja, merajú napätie a zároveň signalizujú prípadnú poruchu na elektrickej ohrade. Možnosť prepínania výkonu medzi polovičným a plným výkonom, pomocou zapínacieho tlačidla alebo veľmi nízka spotreba, to sú jedny z ďalších predností tohto generátora.
V sade dodávané kvalitné modré lanko v dĺžke 400 metrov s priemerom 3 mm a medenými vodičmi, zaistí maximálnu vodivosť aj pri dlhých inštaláciách. Je vyrobené z pevného a odolného materiálu, modrá farba je pre oko divokej zveri dobre viditeľná a pôsobí ako varovanie pred samotným dotknutím ohradníka. Výšku ohradenia až 136 cm vytvoríte pomocou pevných plastových stĺpikov s 11 očkami pre individuálnu voľbu ťahania vodičov.
Elektrická sada proti útokom divokej zveri a na ochranu pozemkov, majetkov pred škodcami, je veľmi jednoduchá na inštaláciu a prevádzku. Mobilné plastové stĺpiky je možné veľmi ľahko demontovať.
Obsah balenia:

generátor fencee power DUO PD50
1× lanko ø 3 mm, nerez 2 × 0,25 mm + meď 2 × 0,25 mm - dĺžka 400 m
10× stĺpik 156 cm (nad zemou 136 cm), 11× očko
1× zemniaca tyč 100 cm

Súčasťou balenia generátora:

1× napájací adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× kábel batériový fencee DUO 1,7 m
1× výstražná tabuľka
1× návod na obsluhu

Spolu s kompletným setom proti divokej zveri odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž generátora na stenu.
Váha kompletného setu: 11,1 kg

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích