Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu pozrite viac info

Poloautomatická digitálna liaheň kurčiat, hydiny COVINA SUPER 49 s dolíhňou - DOPRAVA ZADARMO

Poloautomatická digitálna liaheň kurčiat, hydiny COVINA SUPER 49 s dolíhňou - DOPRAVA ZADARMO


Predstavujeme Vám poloautomatickú digitálnu liaheň na kurčatá a hydinu Covina Super 49 ET, ktorá zároveň obsahuje aj doliaheň. Jedná sa o novú domácu elektrickú umelú liaheň, ktorá je digitálna. Pojme až 49 vajec na liahnutie sliepok, bažantov, perličiek, jarabíc, moriek, husí, kačíc, pávov, holubov, exotického vtáctva i dravých vtákov. Jej kapacita je 49 stredne veľkých vajec (sliepky, hus, kačica) alebo 196 malých vajec (prepelica).

Táto liaheň má digitálny display, ktorý zobrazuje aktuálnu teplotu v ° C. Teplotu je možné nastaviť od 30 ° C do 40 ° C po 0,1 ° C stlačením tlačidiel (+) a (-).

Liaheň má kontrolné okienka pre prehľad o liahnutí.

Liahne Covina obsahujú špeciálne držiaky vajec. Ich vlastnosťou je, že do každého z nich možno umiestniť buď jedno stredne veľké vajce (sliepka), alebo 4 malé vajcia (prepelica). Toto umožňuje liahnuť rôzne druhy vajec naraz. Tieto držiaky sa nakláňajú zo strany na stranu ručne, a to pootočením páčky zvonku liahne. Držiaky tiež umožňujú ich vybratie, aby ste mohli vajcia posledné 3 dni pred vyliahnutím uložiť na plastovú podložku, ktorá je súčasťou dodávky. Tieto liahne možno teda použiť aj ako doliahne.

Pre dolievanie vody sú k dispozícii otvory nachádzajúce sa zvonku. Nenarušíte tak mikroklímu, ktorá v liahni vznikla. Cirkuláciu vzduchu zabezpečuje ventilátor.

DOPRAVA GLS ZADARMO AŽ DOMOV! Všetko máme skladom.


Technické parametre elektrickej liahne kurčiat, hydiny COVINA SUPER 49:

Kapacita: 49 slepačích vajec a podobných / 196 prepeličích vajec

Maximálny príkon: 150 W

Hmotnosť: 6,2 kg

Táto liaheň má digitálny display, ktorý zobrazuje aktuálnu teplotu v ° C. Teplotu je možné nastaviť od 30 ° C do 40 ° C po 0,1 ° C stlačením tlačidiel.

Liaheň má kontrolné okienka pre prehľad o liahnutí.

Napätie: jednofázové, 230 V CE

Kmitočet: 50/60 Hz

Priemerná denná spotreba: maximálne 2 kW / 24 hodín


Doprava zadarmo!

Tento produkt vám dovezieme zadarmo domov po celom Slovensku.

  • 184€
  • Bez DPH: 152€

Dobierka

Dodanie na dobierku zadarmo.