Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu pozrite viac info

Poloautomatická digitálna liaheň kurčiat, hydiny COVINA SUPER 12 s dolíhňou - DOPRAVA ZADARMO

Poloautomatická digitálna liaheň kurčiat, hydiny COVINA SUPER 12 s dolíhňou - DOPRAVA ZADARMO

Covina Super 12 je poloautomatická liaheň kurčiat a hydiny. Je určená na liahnutie sliepok, bažantov, perličiek, prepelíc, moriek, jarabíc, husí, kačíc, pávov, holubov, dravých vtákov i exotického vtáctva. Pojme 12 stredne veľkých vajec (tj. hus, kačica, sliepky) alebo 48 malých vajec (prepelica)

Liaheň je ideálna pre začiatočníkov i pre skúsených chovateľov.

Liahne Covina obsahujú špeciálne držiaky vajec. Ich vlastnosťou je, že do každého z nich možno umiestniť buď jedno stredne veľké vajce (sliepka), alebo 4 malé vajcia (prepelica). Toto umožňuje liahnuť rôzne druhy vajec naraz. Tieto držiaky sa nakláňajú zo strany na stranu ručne, a to pootočením páčky zvonku liahne. Držiaky tiež umožňujú ich vybratie, aby ste mohli vajcia posledné 3 dni pred vyliahnutím uložiť na plastovú podložku, ktorá je súčasťou dodávky. Tieto liahne možno teda použiť aj ako doliahne.

DOPRAVA GLS ZADARMO AŽ DOMOV! Všetko máme skladom.

Pre dolievanie vody sú k dispozícii otvory nachádzajúce sa zvonku. Nenarušíte tak mikroklímu, ktorá v liahni vznikla. Cirkuláciu vzduchu zabezpečuje ventilátor.


Technické parametre elektrickej liahne kurčiat, hydiny COVINA SUPER 12:

Kapacita: 12 slepačích vajec a podobných / 48 prepeličích vajec

Maximálny príkon: 45 W

Hmotnosť: 3 kg


Táto liaheň má digitálny display, ktorý zobrazuje aktuálnu teplotu v ° C. Teplotu je možné nastaviť od 30 ° C do 40 ° C po 0,1 ° C stlačením tlačidiel.

Liaheň má kontrolné okienka pre prehľad o liahnutí.

Napätie: jednofázové, 230 V CE

Kmitočet: 50/60 Hz

Priemerná denná spotreba: maximálne 0,5 kW / 24 hodín


Doprava zadarmo!

Tento produkt vám dovezieme zadarmo domov po celom Slovensku.

  • 120€
  • Bez DPH: 99€

Dobierka

Dodanie na dobierku zadarmo.