SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Pachový ohradník na záchranu srnčiat - STOP SRNČIATOM - 250 ml

Kód produktu: 0710535823950
Značka: PACHO-LEK®
Vernostné body: 1

23,70€ 19,75€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 23,70€

Skladom

Pachový koncentrát obsahuje účinnú pachovú látku, ktorá odpudzuje srny a zabraňuje v kladení srnčiat na lúkach a do trávnych porastov. Záchrana srnčiat pachovým ohradníkom je založená na metóde prevencie. S pachovým ohradníkom už nemusia brigádnici a dobrovoľníci prechádzať poľa pred senosečí. Pachové ohradníky ročne zachránia tisíce srnčiat pred pokosením.
Pachový ohradník na záchranu srnčiat a proti srnkám.
Pachový ohradník PACHO-LEK STOP srnčatám je osvedčenou pomôckou na záchranu srnčiat v čase senoseča. Koncentrát odpudzuje srnky od kladenia mláďat do vysokých trávnych porastov.
Použitie a dávkovanie pachového koncentrátu
Pachový koncentrát injektujte vždy do nosiča BIO10 v 3 bodoch po dobu 1 sekundy. Pachový ohradník na záchranu srnčiat aplikujte v konkrétnom období od 20.4 do 15.5., kedy srny vyhľadávajú vhodné miesta na kladenie mladých srnčiat.
Zapachovanie trávnatých porastov koncentrátom pachového ohradníka na záchranu srnčiat môžeme vykonávať dvoma metódami, ktoré sa delia podľa dátumu aplikácie.

Metóda PREVENCIA - Použitie pachového ohradníka v období vyhľadávania miesta na kladenie srnčiat do konca apríla
Na základe informácií farmárov a pestovateľov o trávnych porastoch, poliach s lucernou alebo ďatelinami, ktoré sú určené na zber, vypracujte plán pre postupné zapachovanie. Zvoľte najvyšší bod na vašom pozemku az neho postupne postupujte, každých 40 m položte na povrch lúky nosič BIO10 s pachovým koncentrátom, takto postupujte po celom pozemku lúky na obe strany. Na 1 ha pozemku bude treba 9 nosičov. Zapachovanie robte do konca apríla, výhodou je, že trávny porast je nízky a pozemok na ochranu je tak prehľadný.
Podľa referencií poľovníkov a poľnohospodárov, dosahujú výsledky metódy PREVENCIA v období pred kladením aj 100% účinnosť záchrany srnčiat.
Metóda RÝCHLA AKCIA - Postup aplikácie v období tesne pred senosečí
Aplikáciu „RÝCHLA AKCIA“ aplikujte na miestach, kde nebola použitá pachová ochrana metódou „PREVENCIA“. Pachový koncentrát aplikujte priamo na porast alebo zem, koncentrát je plne šetrný k prírode a nemusíte sa báť akejkoľvek kontaminácie. Aplikáciu vykonávajte jeden až tri dni pred senosečí, koncentrát tak má dostatočnú účinnosť aby prinútil srnu k odvedeniu srnčaťa.

Pri manipulácii s koncentrátom pachovej látky vždy používajte ochranné pomôcky!
Objem balenia pachového koncentrátu: 250 ml
Skladovanie: Skladujte v suchom prostredí pri teplotách od +5 ° C do +25 ° C
Upozornenie: Fľaša musí pri skladovaní stáť dnom nadol
Ďalšie podrobné informácie o zložení pachového koncentrátu nájdete v Karte bezpečnostných údajov. V presnej metodike inštalácie pachových ohradníkov sa dozviete všetko pre správnu aplikáciu pri cestách a diaľniciach. V metodike záchrany srnčiat sa dozviete všetko pre správnu aplikáciu preventívneho pachového ohradníka na záchranu srnčiat pri senoseči.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích