SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

ODCHOVŇA BRINSEA TLC-50 ECO serie II

Kód produktu: BR_HD4101A
Značka: Brinsea
Vernostné body: 25

825,17€ 687,64€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 825,17€

2 týždne od objednania

Poštovné zdarma

Viacúčelová jednotka intenzívnej starostlivosti alebo odchovňa pre malé zvieratá, poskytujúca teplo a izoláciu nevyhnutnú pre potreby kritickej starostlivosti o rôzne mladé, choré, zranené alebo slabé zvieratá a vtáky. TLC-50 Eco je určená na záchranu a odchov malých cicavcov alebo vtákov alebo na intenzívnu starostlivosť o mláďatá. Odchovňa je rovnako vhodná na záchranu divokej zveri alebo pre chovateľov domácich miláčikov, kde sú kľúčovými výhodami prenosnosť a ľahké čistenie. Odchovňa prináša digitálne ovládanie teploty.
Možnosť použiť aj vodnú pumpu na presnú reguláciu vlhkosti (kód dielu AD025).

Hľadáte odchovne vhodného pre papagáje? Pozrite sa prosím na naše odchovne: TLC-30 Eco, TLC-40 Advance, TLC-50 Eco a TLC-50 Advance.

Odchovňa TLC-50 Eco je prenosná: má integrovanú rukoväť a je stohovateľná. Bezpečne funguje na 12 V a je možné ho napájať zo siete pomocou adaptéra (súčasť dodávky) alebo z autozapaľovača (adaptér je k dispozícii samostatne, číslo dielu: BR_15.45).

Číre dvierka sú vyrobené z pevného polykarbonátu odolného voči UV žiareniu, ktorý je možné zavrieť a zaistiť jednou rukou.

Digitálny riadiaci systém na TLC-50 Eco zobrazuje teplotu na digitálnom displeji buď v °C alebo °F. Teplotná stabilita je udržovaná ventilátorom, ktorý beží na nízke otáčky, aby sa minimalizoval hluk a rušenie. Nastaviteľný ventilačný otvor umožňuje výdatné vetranie v teplých miestnostiach alebo pri nízkych nastavených teplotách, čo je dôležité pre väčšie zvieratá.

Jednotka je tiež stohovateľná - nohy z jednej jednotky sú umiestnené v hornej časti jednotky pod ňou.

Čistenie TLC-50 je jednoduché: odklápacie dvierka sa zdvihnú a pracovné časti sa jednoducho odopne a vysunie – nie je potrebné žiadne náradie – spodný diel zostane prázdny na hĺbkové čistenie.

Chránené antimikrobiálnymi aditívami Biomaster – pre zníženie rizika infekcie začleňuje Brinsea počas výroby TLC-50 Antimicrobial Protection Biomaster. Biomaster Protection je súčasťou samotného plastu, ktorý zabraňuje rastu škodlivých baktérií a pomáha tak zaistiť optimálne prostredie pre mláďatá. Preukázateľne rýchlo znižuje rast baktérií až o 99,99%

Rovnako ako u všetkých produktov Brinsea, TLC-50 Eco prichádza s 3-ročnou zárukou ZADARMO, pod podmienkou online registrácie.

Vonkajšie rozmery: 550 x 690 x 490 mm
Podlaha: 600 x 400 mm
Hmotnosť: 6700g
Max. spotreba (W): 150
Typická spotreba energie (W): 100

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích