SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Liaheň YZ-24S, bazárový tovar

Kód produktu: B_YZ24S
Vernostné body: 3

98,60€ 82,17€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 98,60€

Skladom

Liaheň YZ-24S, bazárový tovar
Ide o použitý tovar. Tovar má drobné kozmetické vady alebo poškodený originálny obal – nič však neovplyvňuje jeho funkčnosť.

Táto liaheň je ideálna na liahnutie menších vajec, ako sú vajíčka prepelice alebo zakrpatených sliepok. Pre väčšie vajcia, vrátane klasických sliepacích, husacích a kačacích vajec, odporúčame skôr model WQ-24, ktorý má vyššiu kapacitu a vajcia sa bez problémov zmestia.
Predstavujeme Vám inteligentnú liaheň YZ24S s integrovaným LED osvetlením na kontrolu vajec. Ide o plne automatický inkubátor, ktorý každé dve hodiny otáča vajcia. Teplotu v liahni je možné jednoducho nastaviť pomocou tlačidiel a na displeji je možné sledovať teplotu, vlhkosť a počet dní od zapnutia liahne. Systém liahne umožňuje aj kalibráciu teplomeru. Šikovný zvukový alarm Vás upozorní na pokles vlhkosti alebo nevhodnú teplotu. Kapacita liahne je 24 vajec. Displej zobrazuje teplotu v °C a je možné nastaviť rozsah od 20°C do 40°C s krokmi po 0,1°C. Priehľadné plexisklo umožňuje kontrolovať proces liahnutia.
Tri dni pred koncom liahnutia je možné vybrať plastové držiaky a vajíčka uložiť na plastovú podložku na dokončenie liahnutia, čím sa liaheň stáva aj doliaheň. Voda sa dolieva zvonku, čo neovplyvňuje mikroklímu v liahni. V balení je aj praktická fľaštička na vodu.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích