SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 R

Kód produktu: BR-0541
Značka: JOSTechnik
Vernostné body: 8

254,34€ 211,95€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 254,34€

Skladom

Poštovné zdarma

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 R

Automatické otváranie a zatváranie kurníku s rámom a bezpečnostnými dvierkami s rozmermi 30x45 cm . Jedná sa o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok so svetelným senzorom , časovačom a funkciou núdzového otvárania dvierok. Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -30 °C .

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie , ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie . Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaša sliepka napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurníka zavrieť. Akonáhle sú dvierka úplne spustené, automaticky sa uzamknú . Tento systém je navrhnutý tak, aby zabránil predátorom zdvihnúť dvere kurníka . Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

JOSTechnik HK-Bat ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurníka otvoriť av koľko zavrieť.
  • Svetelný senzor - dvierka kurníka sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. V nastavení si môžete nastaviť citlivosť svetelného senzora a aj túto funkciu môžete kombinovať s časovačom. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurníka umiestniť dovnútra kurníka alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá reaguje na situáciu, pokiaľ sa počas uzatvárania dvierok pod nimi nachádza akékoľvek zviera. Akonáhle dvierkam bráni čokoľvek v ceste, motor sa automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria . Uzatváranie sa takto niekoľkokrát automaticky opakuje, pokiaľ dvierkam v ceste nič nebráni . Tento unikátny systém zaisťuje absolútnu bezpečnosť a nie je možné, aby hydina dvierka akokoľvek zranila.

automaticke-otváranie-kurniku-3

Rozmery bezpečnostných dvierok

Rozmery celého rámu33x68 cm . Rozmer samostatných dvierok je 30x45cm . Rozmerovo sú tieto dvierka ideálne pre sliepky a kačice.

automaticke-otváranie-kurniku-x_2Technické prevedenie

JOSTechnik HK-Bat 30x45 R je kompletný systém automatického otvárania kurníku zabudovaný v pevnom ráme. Toto zariadenie výkonný motor , ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 2 kg . Prístroj je vybavený odolným puzdrom , a tak zaisťuje ochranu pri poveternostnom podmienkach. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na LCD displeji . LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znova "prebudíte" stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Spôsob napájania 

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete cez 6V adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť týchto batérií je až 1 rok . Priamo na displeji sa zobrazuje ukazovateľ , vďaka ktorému si ľahko overíte stav nabitia batérií . P o výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Napájanie JOSTechnik

Inštalácia

Automatické otváranie kurníku je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie . Celý rám vybavený dvierkami a jednotkou pre automatické otváranie a zatváranie kurníka iba jednoducho pripevníte na Váš kurník pomocou štyroch dodaných skrutiek a máte hotovo. ( Pred inštaláciou najskôr odstráňte zo zadnej strany prepravnú poistku!! ). Potom už len nastavíte časovač alebo svetelný senzor a môžete si dať nohy nahor . Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurníka JOSTechnik HK-Bat 30x45 R


Videonávod na montáž:

Rozmery balenia 28x59x8 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích