AKTUÁLNA DODACIA LEHOTA VEĽKÝCH PRODUKTOV - LIHNE, KURNÍKY, ŠKUBAČKY, VÝBEHY, KLIETKY atď.: 1-2 dni

DODACIA LEHOTA KRMIVA: 2 DNI

DODACIA LEHOTA MALÝCH PRODUKTOV - DOPLNKY, MINERÁLY atď.: 5-6 dní

Drvič na ovocie CLEO MF-15L

Kód produktu: BR-0384
Vernostné body: 4

133,84€ 111,53€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 133,84€

Skladom

Drvič na ovocie CLEO MF-15L

Drvič ovocia na výrobu domácej šťavy či muštu, umožňuje jednoduchú prípravu hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia na lisovanie a muštovanie. Drvič na ovocie je vybavený objemnou násypkou s kapacitou 15 l a s jeho pomocou teda dokážete spracovať až 200kg ovocia/hod. Drvič ovocia je dodávaný s valcami vhodnými na drvenie hrozna a iných bobuľovín a ako darček navyše obdržíte aj valce s nožmi, ktoré Vám bez veľkej námahy umožnia spracovať aj jablká, hrušky a ďalšieho ovocia. Rozmery drviča: 85x55x34 cm.

Na čo sa drvič ovocia využíva

Drvič ovocia umožňuje ľahko a efektívne pripraviť ovocie na lisovanie, muštovanie alebo odšťavovanie. Pomocou ručného drviča jednoducho pripravíte ovocie na ideálnu veľkosť a konzistenciu pre jeho ďalšie spracovanie. Rozdrvené ovocie zostáva šťavnaté, a preto ho tiež môžete využiť ako kŕmenie pre zvieratá.

Na aké druhy ovocia je drvič vhodný

Drvič ovocia obdržíte s namontovanými valcami, ktoré sú vhodné na drvenie hrozna. Ako darček dostanete navyše príslušenstvo - drviace valce s nožmi, ktoré umožňujú drvenie jabĺk, hrušiek, marhúľ, broskýň, nektáriniek, sliviek, blum, apod. Väčšie ovocie je vhodné pred drvením najprv rozpoliť, menšie ovocie môžete drviť vcelku. Kôstkoviny ako sú marhule, slivky, broskyne, atď. odporúčame pred drvením najskôr vykôstkovať.

Drvic na ovocie

Ako drvič na ovocie funguje

Ovládanie drviča na ovocie je úplne intuitívne. Pod šrotovník na ovocie stačí umiestniť dostatočne veľkú nádobu s objemom aspoň 50 l. Do násypky potom naplníte požadované ovocie, ktoré valce vo vnútri násypky rozdrví pomocou ručného otáčania rukoväte na požadovanú konzistenciu. Výhodou ručného drviča na ovocie je, že ho môžete ľahko previesť a používať úplne kdekoľvek bez nutnosti prístupu k elektrickej energii.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFDrvič na ovocie MF-15L

Rozmery balenia 100x50x50 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích