SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL AUTOMATIC CHICKEN DOOR

Kód produktu: BR-0403
Značka: Albert Kerbl GmbH
Vernostné body: 4

141,11€ 117,59€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 141,11€

Skladom

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL

Automatické otváranie a zatváranie kurníka so svetelným senzorom a časovačom . Jedná sa o jednotku automatického ovládania pohybu dvierokdo 2,5 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia).   Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby.

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie , ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie . Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaša sliepka napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurníka zavrieť. Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurníka otvoriť av koľko zavrieť. Čas na otváranie a zatváranie dvierok môžete nastaviť iný v pracovné dni a iný cez víkend.  
  • Svetelný senzor - dvierka kurníka sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. Svetelný senzor reaguje na svetlo s oneskorením, aby zabránil nežiaducemu otvoreniu pri okamihu svetla napr. baterka alebo svetlo od auta.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla


Technické prevedenie

Zariadenie je vybavené motorčekom , ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou minimálne 0,5 kg a maximálne 2,5 kg. Dvierka nie sú súčasťou balenia ! Maximálna výška zdvihu je 60 cm. Rozmery jednotky sú: 12x12,5x8 cm

Spôsob napájania  

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete cez 6V adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť batérií je určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Napájanie kerbl

Inštalácia

Automatické otváranie kurníku je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie . Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete v balení.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích