SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL BASIC

Kód produktu: BR-0520
Značka: Albert Kerbl GmbH
Vernostné body: 3

111,12€ 92,60€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 111,12€

Skladom

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL BASIC

Automatické otváranie a zatváranie kurníka so svetelným senzorom, nastavenie podľa denného svetla bez časovača. Jedná sa o jednotku automatického ovládania pohybu dvierokdo 2,5 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia).

Súčasťou balenia je o vládacia jednotka s ťažnou šnúrou na zavesenie dvierok , svetelný senzor a slovenský návod na použitie.

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie , ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie . Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaša sliepka napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurníka zavrieť. Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

Automatické otváranie a zatváranie kurníku jednoducho nastavíte pomocou svetelného senzora. Dvierka kurníka sa budú otvárať a zatvárať v závislosti na dennom svetle . Svetelný senzor reaguje na svetlo s oneskorením, aby zabránil nežiaducemu otvoreniu pri okamihu svetla napr. baterka, blesk alebo svetlo od auta.

Technické prevedenie

Zariadenie je vybavené motorčekom , ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou minimálne 0,5 kg a maximálne 2,5 kg. Dvierka nie sú súčasťou balenia ! Maximálna výška zdvihu je 60 cm. Svetelný senzor má kábel s dĺžkou 1m. Rozmery jednotky sú: 12x13x7 cm.  

Spôsob napájania  

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií.   Batérie nie sú súčasťou balenia. Životnosť batérií je určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Inštalácia

Automatické otváranie kurníku je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie . Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích