ĎAKUJEME ZA VEĽKÝ ZÁUJEM O AKCII BLACK FRIDAY. EXPEDÍCIA PREBIEHA PODĽA DÁTA PRIJATIA OBJEDNÁVOK. AKTUÁLNA DOBA NA ODOSLANIE DROBNÝCH ZÁSILOK 3-4 DNI, VEĽKÝ TOVAR 1-2 DNI.

Automatické dvierka Brinsea Chick Safe ECO komplet s dvierkami

Kód produktu: CS015
Značka: Brinsea
Vernostné body: 4

124,51€ 103,76€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 124,51€

Skladom

Poštovné zdarma
Brinsea ChickSafe Eco je odolný a spoľahlivý systém pre automatické otváranie dvierok kurníka ráno a zatváranie dvierok kurníka , keď večer klesne hladina svetla.
Dodáva sa s priestorovo úspornými dvojstupňovými dvierkami pre sliepky ChickSafe. Všetky diely sú navrhnuté tak, aby odolávali vonkajším podmienkam. Odolné čierne koľajnice z PVC sa priskrutkujú k vášmu kurníku a hliníkové dverné panely zapadnú do seba. Kompletný montážny návod je súčasťou dodávky.
Ide o verziu ECO, ktorá nemá žiadne špeciálne nastavenia a jej použitie je veľmi jednoduché.
ChickSafe Eco je napájaný batériami (je súčasťou dodávky) a je možné ho ľahko namontovať do akéhokoľvek kurníka s vertikálnymi posuvnými dverami. Nie je potrebná žiadna manuálna kalibrácia: ChickSafe Eco sa automaticky prispôsobí výške dvierok vášho kurníka. Batéria vydrží používanie po dobu 1 roka.
ChickSafe Eco je odolný a dokáže zdvíhať a spúšťať akékoľvek vertikálne dvere od 300 gramov do 4 kg hmotnosti. Funguje tak, že detekuje zníženie úrovne svetla, keď sa zotmie a zavrie dvere kurníka. Keď sa úroveň svetla ráno zvýši, dvere sa automaticky otvoria. Citlivosť úrovne klesajúceho svetla je užívateľsky nastaviteľná a softvér vyhľadáva pomalé zmeny svetla, takže ho neovplyvňujú napríklad svetlomety auta v noci. Brinsea ChickSafe Eco má indikátor, ktorý ukazuje, že sú dvierka otvorené, zatvorené, vybité batérie alebo upozornenia na poruchu.
Je vybavený „automatickým zastavením“, pokiaľ je sliepka v blízkosti dvierok.
Automatické dvierka Brinsea sú odolné voči poveternostným vplyvom, fungujú v extrémnych poveternostných podmienkach a sú vyrobené z materiálov odolných voči UV žiareniu.
Rovnako ako všetky produkty Brinsea má ChickSafe Eco záruku 3 roky ZADARMO, pod podmienkou online registrácie. Vyrobené vo Veľkej Británii.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích