SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Agita 10 WG proti muchám, 400 g

Kód produktu: SE-1302b
Vernostné body: 1

47,42€ 39,52€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 47,42€

Skladom


Agita proti muchám je insekt icidný prípravok na hubenie dospelých múch, účinná látka tiametoxam, atraktant Muscamone. Je veľmi vhodná na striedanie s ostatnými prípravkami, čo odbúrava problém s prípadným vznikom rezistencie.

Aplikácia náterom: 250g prípravku rozmiešame s 200 ml vlažnej vody. Vzniknutú pastu nanášame štetcom na miesta, kde sa často vyskytujú muchy. Pastu nanášame v pruhoch na plochu zodpovedajúcu cca 2,5% celkovej plochy. Toto množstvo stačí na ošetrenie cca 200-300 m2 stien.


Aplikácia postrekom: 500g prípravku rozmiešame s 4 litrami vlažnej vody. Postrekuje sa cca 30% plochy. Množstvo stačí na cca 200-300 m 2


Balenie: 400 g, dóza.


Pozn. Proti každému insekticídu vzniká tzv. rezistencia, teda odolnosť múch proti účinnej chemickej látke. Agita je určite už roky, zrejme najpoužívanejší insekticíd proti muchám v rámci Európy. Stále ho opakovane používa prevažná väčšina chovov bez známok rezistencie. Napriek tomu sa môže stať, že v niektorých prípadoch môžete tento jav pozorovať a nezostáva než na určitú dobu insekticíd zmeniť.


Pozor! Prípravok Agita 10 WG nie je účinná na muchu bodalku stajňovú, ktorá saje krv.Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích