SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

Kód produktu: SE-56865c
Vernostné body: 3

86,60€ 72,17€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 86,60€

Skladom

Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

Vyhrievaná miska pre psov proti zamŕzaniu pitnej vody, nerezová, s objemom 1,8 l, s protišmykovým gumovým lemom, s príkonom 15 W   a napätím   12 V, napájací kábel   v ochrannom kryte, trieda ochrany proti vode IP 65

Pre koho je vyhrievaná miska vhodná

Výhrevná   miska na vodu alebo krmivo   je   vhodná   predovšetkým   pre psy a mačky . Nejde však len o to zabrániť zamŕzaniu pitnej vody. Zabezpečenie   prístupu k predhriatej vode   pre zvieratá v chladných mesiacoch sa   podieľa na dobrom zdravotnom stave   a kondíciu zvierat, najmä má významný vplyv pre správny vývoj mláďat. Nerezovú misku na vodu je možné   v letných mesiacoch používať ako tradičnú misku na vodu alebo kŕmenie po vybratí napájacieho zdroja av chladnejších mesiacoch sa jednoducho   pomocou napájacieho zdroja premení späť na vyhrievanú misku na vodu .

Rozmery a materiál misky

Vyhrievaná miska na vodu alebo krmivo   má objem 1,7 l . Horný vonkajší priemer misky je 23 cm, horný vnútorný priemer 20,5 cm. Priemer základne je 31 cm a výška 6,5 cm. Miska je vyrobená   z veľmi kvalitnej nerezovej ocele.   Aby maznáčikom miska neuchádzala, má   zo spodnej strany gumový protišmykový lem.

THERMODOG 3113202 1,8l

Napájanie vyhrievanej misky

Napájanie misky zaisťuje odnímateľný   12 V adaptér   do siete   na 230 V .   Vyhrievaná miska má veľmi   nízky príkon 15 W , a vďaka tejto   nízkej spotrebe   ju môžete v období mrazu   používať nepretržite po celý deň . Miska na vodu je   vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50 , a teda udržuje pitnú vodu pri teplote,   ktorá je pre psa   príjemná. Miska má navyše aj ochranu proti vode triedy IP 65. Dĺžka prívodného kábla je 1,55 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu.

Údržba a čistenie misky

Údržba a čistenie misky je úplne jednoduchá. Stačí misku odpojiť od napájania a potom ju   umyť a vyčistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích