SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Výhrevná podložka k miske na vodu 17.5 CM THERMODOG 3143101 TH150

Kód produktu: SE-52418d
Vernostné body: 1

31,68€ 26,40€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 31,68€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Výhrevná podložka k miske na vodu THERMODOG 3143101 TH150

Vyhrievaná podložka k miske na vodu , plastová,   ø 17,5 cm , proti zamŕzaniu vody,   14 W / 230 V , s obmedzovačom teploty STB 50 ,   kábel 1,5 m , IP X4 .   Pokiaľ Vášmu maznáčikovi vonku neustále zamŕza pitná voda, potom pre Vás máme skvelé riešenie. Plastová podložka pod misku na vodu   chráni vodu pred zamŕzaním   a tiež zaisťuje príjemnú teplotu kŕmenia. Výhrevná podložka má veľmi nízky príkon   a   malú spotrebu.   Plastová podložka k miske na vodu je   vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50   a ochranou proti striekajúcej vode triedy IP X4.   Môžete ju teda využiť ako vo vnútorných, tak aj   aj vonkajších priestoroch.   Podložka je   vyrobená z veľmi pevného a odolného plastu.

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

Výhrevná podložka je   vhodná k miskám pre psy a mačky proti zamŕzaniu pitnej vody . Nejde však len o to zabrániť zamŕzaniu pitnej vody. Zabezpečenie   prístupu k predhriatej vode   pre zvieratá v chladných mesiacoch sa   podieľa na dobrom zdravotnom stave   a kondíciu zvierat, najmä má významný vplyv pre správny vývoj mláďat.


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka k miske na vodu má   priemer 17,5 cm . Je vyrobená   z veľmi odolného plastu , ktorý je   vyhrievaný integrovanou vykurovacou fóliou . (Miska nie je súčasťou balenia).

THERMODOG TH


Napájanie výhrevnej podložky

Výhrevná podložka   sa napája priamo zo siete   na 230 V,   dĺžka prívodného kábla je 1,5 m. Vyhrievaný podložka má veľmi   nízky príkon 14 W , a vďaka tejto   nízkej spotrebe   ju môžete v období mrazu   používať nepretržite po celý deň . Plastová podložka k miske na vodu je   vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50   a zaisťuje   izoláciu pre lepší odvod tepla nahor. Podložka má navyše aj ochranu proti striekajúcej vode triedy IP X4.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích