VZHĽADOM K VEĽKÉMU MNOŽSTVO OBJEDNÁVOK JE DODACIA LEHOTA MALÝCH PRODUKTOV 7-9 DNÍ. DODANIE VEĽKÝCH PRODUKTOV (kurníky, výbehy atď.) 2-3 DNI.

Set elektrického ohradníka múdra farma - RF zdroj s ovládačom 1 J - centrálna WiFi Gateway

Kód produktu: FE-8093
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 13

441,77€ 368,14€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 441,77€

skladom

Poštovné zdarma
Kompletný set elektrického ohradníka modernej inteligentnej farmy fencee určený na pripojenie na aplikáciu fencee Cloud a následnú správu i ovládanie všetkých pripojených RF zariadení pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo počítača. Súčasťou setu je kontrolný Monitor MX10, ktorý slúži na monitorovanie napätia na ohrade, na kritických alebo ťažko dostupných miestach. Súprava so silným kombinovaným RF generátorom fencee energy DUO RF EDX150 s výkonom 15 J, je vhodným riešením aj pre najnáročnejšie ohrady a inštalácie do dĺžky až 120 km. Vďaka svojmu výkonu je generátor použiteľný takmer pre všetky druhy zvierat. Od menších kôz, oviec alebo poníkov až po veľké zvieratá, ako je dobytok, dobytok, kone, ošípané. Poslúži tiež ako ochrana pred lesnou zverou a diviakmi.
Silný kombinovaný generátor EDX150 je možné napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V. Alebo môžete použiť bežnú autobatériu 12 V, tá je vhodná predovšetkým ako záložný zdroj energie pri výpadku elektriny. Vzhľadom na vyššiu spotrebu generátorov z modelového radu energy DUO RF EDX, nie je dlhodobá prevádzka na batériu vhodná. Generátor disponuje aj žltou svorkou pre druhý znížený výstup, ten je možné použiť práve pre ohrady s mláďatami alebo menšími zvieratami. Veľký LCD displej vás prehľadne informuje o všetkých dôležitých hodnotách na ohrade alebo generátore. LED kontrolky a BARGRAF na prednej strane, sú dobre vidieť aj za denného svetla. Indikujú prevádzku zdroja, napätie na ohrade a signalizujú možnú poruchu na elektrickom ohradníku.
S pomocou centrálnej FENCE WiFi GATEWAY GW100 spárujete všetky múdra RF zariadenia a získate prehľad všetkých informácií z jednotlivých generátorov alebo kontrolných monitorov. Tie potom môžete vďaka mobilnej alebo webovej aplikácii fencee Cloud ovládať odkiaľkoľvek na svete. Základný dosah rádiovej komunikácie (RF) medzi generátorom a gateway je až 10 km v bežnom teréne a zástavbe. V sťaženom kopcovitom alebo husto zalesnenom teréne sa dosah skracuje, naopak na voľnom priestranstve môže byť aj oveľa dlhšia. Pre zvýšenie dosahu RF signálu medzi generátorom a gateway odporúčame použiť externú anténu, tým je možné zvýšiť dosah komunikácie až na vzdialenosť 30 km. Pozrite sa na článok s inštrukciami, ako správne inštalovať externú anténu a zaručiť tak najefektívnejší prenos RF signálu.
Kontrolný Monitor MX10 meria hodnotu napätia na ohrade. V prípade poklesu napätia pod nastavenú hodnotu monitor zašle okamžitý signál do Gateway a tá spustí alarm. Kontrolné monitory majú viac možností inštalácie, jedným z prípadov je inštalácia na vstupnej bráne. Častá je tiež inštalácia na kritických a ťažko prístupných miestach elektrickej ohrady, napr. pri rieke. Prečítajte si viac o možnostiach inštalácie a použitia monitora MX10.
Zariadenie môžete ovládať pomocou mobilnej alebo webovej aplikácie odkiaľkoľvek na svete, kde je internetové pokrytie. A to vďaka centrálnemu zariadeniu FENCE WiFi GATEWAY GW100. Viac o aplikácii fencee Cloud.
Cloud zbiera dáta od RF generátorov a kontrolných monitorov. Pomocou centrálnej gateway potom môžete ľahko nastavovať a ovládať jednotlivé zariadenia z jedného miesta, pomocou mobilnej aplikácie alebo z webového rozhrania. Cez Cloud generátory fencee nielen ovládate, ale aj kontrolujete pomocou notifikácií, ktoré sa ihneď zobrazia vo vašom telefóne alebo e-maile.

Aplikácia pre Android na stiahnutie v Google Play
Aplikácia pre Apple iOS na stiahnutie v App Store

Obsah balenia:

generátor fencee power DUO RF PDX10
centrálne ovládacie zariadenie FENCE WiFi GATEWAY GW100

Súčasťou balenia generátora power DUO RF PDX10:

1× generátor fencee power DUO RF PDX10
1× diaľkový ovládač generátora
1× batéria CR2 3V
1× napájací adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× kábel batériový fencee DUO 170 cm
1× výstražná tabuľka fencee
1× základná RF anténa
návod na obsluhu

Spoločne so setom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž generátora na stenu.
Súčasťou balenia FENCE WiFi GATEWAY GW100

1× základná RF anténa
1× napájací adaptér 14 VDC
1× záložný batériový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pre inštaláciu
návod na obsluhu

Váha kompletného setu: 2 kg

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích