SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Kód produktu: BR-0339
Vernostné body: 1

40,12€ 33,43€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 40,12€

Skladom

Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač zveri vhodný na plašenie krtkov, hadov, rejskov, hrabošov a myší, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom. Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov s frekvenciou zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 1500 m2, s napájaním na batérie 4 x R20, rozmery plašiča 42 x 8 cm.

Ktoré škodcu plašič odpudzuje

Tento plašič je vďaka jeho inovatívnej technológii vhodný na odpudzovanie krtkov, hadu, hrabošov, pisov a myší.

Plašič krtkov , hadov. hrabošov M6

Oblasti využitia plašiča

Plašič krtkov, hadov, hrabošov a ďalších hlodavcov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Tento odpudzovač je vybavený 100% odolným vodotesným krytom, a preto ho ako jeden z mála môžete používať 365 dní v roku, či už prší, fúka alebo sneží.

Odpudzovač krtkov, hadov, hrabošov M6

Spôsob použitia

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi a odpudzovač vložíte zvisle do zeme, cca 20 cm hlboko. Odpudzovač odporúčame umiestniť do rohov záhrady, ideálne do vlhkej ílovitej pôdy, ktorá lepšie prenáša vydávané signály. Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov zapnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vypnutie zariadenia nemusíte ako u iných produktov vybrať celý odpudzovač zo zeme, ale opäť ho vypnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vysoký účinok však odporúčame, aby plašič fungoval nepretržite po dobu niekoľkých mesiacov. Plašič tak vytvorí v okolí také podmienky, ktoré prinútia krtko, hady i hlodavce, aby si našli iné, pokojnejšie miesto. Elektronický plašič krtkov je napájaný na 4 x R20 batérie (batérie nie sú súčasťou balenia).

Plašič krtkov M6

Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinácii s krátkodobými prenikavými vibráciami. Väčšina živočíchov žijúcich pod zemou má zlý zrak, ale príroda im zato vyvinula veľmi silný sluch a citlivosť na zemské vibrácie. Tieto vibrácie a zvuky sú pre krtky, hady a hlodavce teda veľmi nepríjemné a spôsobujú, že sa títo živočíchy žijúci v krajine cítia neustále ohrození. Živočíchovia žijú v neustálom strese s najvyššou ostražitosťou a nakoniec sa rozhodnú zmeniť miesto pôsobenia na nejaké pokojnejšie. Odpudzovač je možné používať aj preventívne - krtkovia, hady, hraboše a ďalší hlodavce sa hneď od začiatku vyhnú usadzovaniu na tomto mieste, kde sa nebudú cítiť bezpečne. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov je nastavený tak, aby tvoril vibrácie a generoval zvuk o rôznych intenzitách každých 20-40 sekúnd v náhodnom poradí. Poradie signálov preto nemožno u plašiča predvídať a teda nie je možné, aby si živočíchy na tieto podnety zvykli a vrátili sa. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov dokáže ochrániť priestor až 1500m2.

Bezpečnosť

Elektronický odpudzovač vydáva ultrazvukové signály a vibrácie, ktoré sú pre ľudské ucho úplne bezpečné. Na rozdiel od používania jedov či iných chemikálií je využitie plašiča netoxické ako pre deti, tak aj domáce a hospodárske zvieratá.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Cieľová skupina škodcov: Krtci, hadi a hlodavci (rejsci, hraboši, myši polní)
Efektívny rozsah až 1500 m2 ve vlhké půdě
Napájanie na baterie 4 x R20
Rozmery 42 x 8 cm
Rozmery balenia 8x8x43 cm
Umístění ve vnějších prostorech
Vplyv na človeka žádný
Vplyv na domáce zvieratá žádný

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích