SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Automatické dvierka Brinsea Chick Safe Advance komplet s dvierkami

Kód produktu: CS025
Značka: Brinsea
Vernostné body: 6

186,99€ 155,83€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 186,99€

Skladom

Poštovné zdarma

Automatické dvierka Brinsea Chick Safe Advance - komplet s dvierkami

BRINSEA CHICK SAFE ADVANCE - špičkový systém na otváranie a zatváranie dvierok kurníkov vrátane kovových dvierok od jedného z najlepších výrobcov produktov pre chov - spoločnosti BRINSEA.
Automatické dvierka sú vybavené svetelným senzorom , programovateľným časovačom , samo-kalibračnou funkciou , indikátorom stavu batérie a napájaním pomocou 4 ks AA batérií.

Súčasťou balenia sú hliníkové dvierka s platovými lištami. Dvierka sú pre otvor na kurníku o maximálnych rozmeroch 28x34cm. Výška bočných líšt je 55 cm a rozmery jedného plátu dvierok je 30x18,5 cm (súčasťou balenia sú 2 pláty).

S nastaviteľným časovačom a svetelným senzorom. Tento senzor reaguje iba na pozvoľné svetelné zmeny , čím sa zabráni nechcenému otvoreniu dverí počas búrky alebo pri zábleskoch svetiel z áut . Patentovaný otvárací mechanizmus bez mechanických spúšťačov zaisťuje dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť. Vďaka nízkej spotrebe energie vydrží batéria približne rok, as praktickým ukazovateľom stavu batérie na LCD displeji budete vedieť, kedy ich treba vymeniť.

Kľúčové vlastnosti produktu:

  • Časovač : Umožňuje vám nastaviť špecifické časy pre otvorenie a uzavretie dverí kurníka.
  • Svetelný Senzor : Táto funkcia zaisťuje, že dvere kurníka reagujú na zmeny denného svetla, pričom senzor je odolný proti náhlym zmenám svetelných podmienok, ako sú blesky alebo svetlá prechádzajúcich vozidiel.
  • Ručné Ovládanie : Na okamžité otvorenie alebo uzavretie dverí môžete využiť ručné ovládacie tlačidlo.
  • Bezpečnostné Funkcia Automatického Zastavenia : V prípade, že niečo bráni uzavretiu dverí, napríklad zviera, motor sa okamžite zastaví, čím chráni zvieratá pred zranením.
  • Režim "Víkend" : Nastavte si odlišné časy otvárania a uzatvárania dverí cez víkendy.
  • Flexibilná Kombinácia Nastavenie : Rôzne funkcie je možné kombinovať, napríklad ráno otváranie dverí pomocou svetelného senzora a večerné uzavretie na základe nastaveného času.
  • Hliníkové dvierka súčasťou balenia: Dvierka sú pre otvor na kurníku o maximálnych rozmeroch 28x34cm. Výška bočných líšt je 55 cm a rozmery jedného plátu dvierok je 30x18,5 cm (súčasťou balenia sú 2 pláty).
  • Testované v teplotách od -20 °C do +50 °C
  • Jednotka je vodeodolná a vyrobená z UV odolného materiálu


Napájanie:
Napájanie je zaistené pomocou 4 ks AA batérií, ktoré sú súčasťou dodávky. Batéria bez problému vydrží zariadenie napájať 12 mesiacov. Batérie odporúčame vymeniť vždy pred zimou, pre prípad veľkých mrazov. Aktuálny stav batérie môžete ľahko sledovať na display zariadení alebo pomocou blikania stavovej diódy.Montáž a použitie automatických dvierok:
Pomocou skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia namontujte ovládaciu jednotku na Váš kurník. Namontujte bočné lišty. Potom vložte kovové dvierka do líšt a priviažte ich v otvorenej polohe a zariadenie sa samo skalibruje. Viac informácií k montáži Vám radi poskytnú naši kolegovia na zákazníckom servise alebo ich nájdete v prehľadnom návode.


O značke a výrobcovi, 3 ročná záruka na produkt:
Značka BRINSEA pochádza z Veľkej Británie a už od roku 1976 vyrába produkty na liahnutie a chov hydiny. BRINSEA je známa svojou bezkonkurenčnou kvalitou všetkých produktov. Všetky produkty sú vyrobené vo Veľkej Británii. Sme radi, že naša spoločnosť AGROFORTEL, sro môže byť členom BRINSEA family a môžeme Vám ponúknuť v niektorých krajinách vo výhradnom zastúpení aj iné produkty ako automatické dvierka. Keďže BRINSEA pevne verí vo svoje produkty, po online registrácii produktu na webe www.brinsea.co.uk máte nárok na predĺženú 3 ročnú záruku.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Súvisiace produkty

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích