Odchovňa Brinsea TLC-30 Advance

Kód produktu: BR_HD381B
Značka: Brinsea
Vernostné body: 8

263,40€ 219,50€ bez DPH

Skladom

Poštovné zdarma

Viacúčelová jednotka intenzívnej starostlivosti alebo odchovňa pre malé zvieratá, poskytujúca teplo a izoláciu nevyhnutnú pre potreby kritickej starostlivosti o rôzne mladé, choré, zranené alebo slabé zvieratá a vtáky. S vnútornou podlahovou plochou približne 24 cm štvorcových je TLC-30 Advance určený na záchranu a odchov malých cicavcov alebo vtákov alebo na intenzívnu starostlivosť o mláďatá. Odchovňa je rovnako vhodná na záchranu divokej zveri alebo pre chovateľov domácich miláčikov, kde sú kľúčovými výhodami prenosnosť a ľahké čistenie.

Hľadáte odchovne vhodného pre papagáje? Pozrite sa prosím na naše odchovne: TLC-40 Eco, TLC-40 Advance, TLC-50 Eco a TLC-50 Advance.

Odchovňa TLC-30 Advance je prenosná: má integrovanú rukoväť a je stohovateľná. Bezpečne funguje na 12 V a je možné ho napájať zo siete pomocou adaptéra (súčasť dodávky) alebo z autozapaľovača (adaptér je k dispozícii samostatne, číslo dielu: BR_15.45).

Číre dvierka sú vyrobené z pevného polykarbonátu odolného voči UV žiareniu, ktorý je možné zavrieť a zaistiť jednou rukou.

Digitálny riadiaci systém na TLC-30 Advance zobrazuje teplotu na digitálnom displeji buď v °C alebo °F a obsahuje duálne nastaviteľné alarmy, ktoré varujú pred zmenami teploty vo vnútri a mimo mimo užívateľsky nastavenej prahovej hodnoty. Teplotná stabilita je udržovaná ventilátorom, ktorý beží na nízke otáčky, aby sa minimalizoval hluk a rušenie. Nastaviteľný ventilačný otvor umožňuje výdatné vetranie v teplých miestnostiach alebo pri nízkych nastavených teplotách, čo je dôležité pre väčšie zvieratá.

Jednotka je tiež stohovateľná – nohy z jednej jednotky sú umiestnené v hornej časti jednotky pod ňou.

Čistenie TLC-30 je ľahké: odklápacie dvierka sa zdvihnú a pracovné časti sa jednoducho odopne a vysunie – nie je potrebné žiadne náradie – spodný diel zostane prázdny na hĺbkové čistenie.

Chránené antimikrobiálnymi aditívami Biomaster – pre zníženie rizika infekcie začleňuje Brinsea počas výroby TLC-30 Antimicrobial Protection Biomaster. Biomaster Protection je súčasťou samotného plastu, ktorý zabraňuje rastu škodlivých baktérií a pomáha tak zaistiť optimálne prostredie pre mláďatá. Preukázateľne rýchlo znižuje rast baktérií až o 99,99%

Rovnako ako u všetkých produktov Brinsea, TLC-30 Advance prichádza s 3-ročnou zárukou ZADARMO, pod podmienkou online registrácie.

Vonkajšie rozmery: 297 x 270 x 275 mm
Hmotnosť: 2100g
Max. spotreba (W): 36
Typická spotreba energie (W): 18

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích