AKTUÁLNA EXPEDIČNÁ LEHOTA VZHĽADOM NA VYŤAŽENIE SKLADU: 2 PRACOVNÉ DNI

Liaheň Brinsea OvaEasy 380 Advance Ex Series II

Kód produktu: 380AdvanceEX
Značka: Brinsea
Vernostné body: 45

1 512,89€ 1 260,74€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 1 512,89€

Skladom

Poštovné zdarma

Profesionálna liaheň pre veľmi náročných chovateľov. OvaEasy 380 Advance má všetky hlavné funkcie potrebné pre úspešné vyliahnutie s pohodlím automatického otáčania, digitálneho ovládania a možnosť liahnuť vajcia všetkých veľkostí.
Verzia Ex s automatickou reguláciou vlhkosti vďaka prídavnému čerpadlu.
Konštrukcia liahní OvaEasy – odolná a energeticky úsporná
Modely Ova-Easy majú oceľové šasi, ktoré je odolné proti korózii vďaka laminovaným polystyrénovým bokom, ktoré poskytujú dobrú tepelnú izoláciu a hladké, ľahko čistiteľné povrchy. Priehľadné dvierka s dvojitým zasklením poskytujú tepelnú izoláciu a pohodlie úplnej viditeľnosti vajec a vyliahnutých kurčiat.
Štyri ventilátory fúkajúce vzduch v prúde okolo komory na vajcia poskytujú oveľa lepšie rozloženie teploty ako jeden veľký ventilátor. Tento prístup v spojení s vysokou úrovňou izolácie znamená, že teplota je extrémne rovnomerne rozložená po celej liahni, čo zaisťuje úžasné výsledky liahnutia.
Vajcia sú uložené vo vyberateľných lieskach na vajcia a používateľ si môže svoj inkubátor nakonfigurovať podľa svojich potrieb výberom dostupných liesok. Univerzálne liesky sú nastaviteľné pre veľkosť vajec od prepeličích po husacie a sú súčasťou štandardnej výbavy.
Manipulácia s vajcami - vajcia sa liahnu vo vaničkách na 3 poschodiach. Na bezpečné zadržiavanie vyliahnutých kurčiat sú k dispozícii zádržné kryty.
Vajcia sú spočiatku usadené v troch úrovniach a potom sú presunutá do veľkej, odnímateľnej doliahne na dne komory pre konečnú fázu inkubácie a liahnutia.
Pohodlný ovládací panel umožňuje užívateľovi jednoducho nastaviť teplotu, vlhkosť, ventiláciu a otáčanie. Úrovne teploty a vlhkosti sa zobrazujú na kalibrovanom digitálnom displeji na prednej strane panelu.
Plne automatické otáčanie je možné vypnúť z ovládacieho panela počas prístupu k vajíčkam alebo čisteniu inkubátora.
Brinsea začlenila možnosť chladenia do všetkých svojich modelov inkubátorov vajec Advance pre preukázané zvýšenie výsledkov liahnutia. Táto funkcia vypne vykurovacie teleso inkubátora a alarm nízkej teploty na zvolenú dobu, ale ventilátor zostane v chode. Po skončení doby chladenia sa inkubátor vráti na normálnu teplotu a alarm sa automaticky zapne.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI LIHNE:

  • Vyrobené v EURÓPE - vo Veľkej Británii (špičková kvalita)
  • Dvierka s dvojitou izoláciou a plexisklom
  • Automatické otáčanie vajec
  • Automatická ventilácia
  • Automatické nastavenie ochladzovania vajec
  • Alarm teploty v liahni aj v miestnosti
  • 4 ventilátory
  • Automatická regulácia vlhkosti pomocou čerpadla
  • Digitálny teplomer
  • 3 roky záruka (po registrácii na webe Brinsea)

Pokročilá automatická regulácia vlhkosti:
Vlhkosť je zásadným faktorom pre úspešnú inkubáciu vajec a verzie EX OvaEasy 100, 190, 380 a 580 Advance dávajú užívateľovi možnosť presného riadenia vlhkosti. Štandardné OvaEasy 100, 190, 380 a 580 Advance poskytujú iba nepretržité zobrazovanie inkubačnej vlhkosti a vyžadujú, aby užívateľ menil vlhkosť, aby dosiahol ideálnu úroveň vlhkosti. Verzia EX, doplnená čerpadlom vlhkosti, účinne udržuje úroveň vlhkosti presne na úrovni, ktorú užívateľ nastaví bez ohľadu na zmeny vlhkosti v miestnosti, a tak prekonáva problémy, ktoré môžu bežne viesť k tomu, že sa vajíčka nevyliahnu – najmä v posledných fázach inkubácie. Čerpadlo vlhkosti obsahuje externú nádrž na vodu, ktorá eliminuje možnosť, že voda v inkubátore bude obsahovať baktérie.

Maximálna kapacita vajec (približná):
Prepelica - 1738 ks
Bažant - 466 ks
Sliepka - 384 ks
Kačica - 265 ks
Hus - 126 ks

Hmotnosť produktu (kg): 27
Rozmery produktu vrátane napájacieho kábla (mm): 820 x 420 x 800
Typická spotreba energie (W): 100 W
Maximálna spotreba energie (W): 200 W

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích