AKTUÁLNA EXPEDIČNÁ LEHOTA VZHĽADOM NA VYŤAŽENIE SKLADU: 2 PRACOVNÉ DNI

Klietka pre chov hydiny CIMUKA TYK60-03-2K

Kód produktu: BR-0344
Vernostné body: 12

401,60€ 334,67€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 401,60€

Skladom

Poštovné zdarma

Klietka pre chov hydiny CIMUKA TYK60-03-2K

Klietka pre chov hydiny vhodná na chov 2 až 6 ks sliepok s patentovanou technológiou Comfortplast o rozmeroch 98x67x154 cm. Jedná sa o 2 poschodovú klietku s 6 oddielmi, ktorá je vybavená vlastným znáškovým zásobníkom na slepačie vajcia, krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkou s prívodom vody z 8 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti slepačiemu trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníka. Možnosť rozšírenia o ďalšie poschodia (max 3 poschodia), ľahká manipulácia pomocou koliesok s brzdou.


Rozmery klietky pre chov hydiny

Rozmery zložené klietky pre chov hydiny vrátane koliesok, nádržky na vodu, krmítka a znáškových zásobníkov sú 98 x 67 x 154 cm.

Klietky na chov hydiny Cimuka TYK-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: klietka pre prepelice CIMUKA BYK-03, odchovňa hydiny Cimuka CB40-03, odchovňa hydiny Cimuka CB25-0, GL

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

Rozmery klietkyTYK-03

 
Napájací systém

Jednotlivé oddiely sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania sliepok vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú sliepkám k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.


Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni pre každú sliepku. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje sliepkám v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre chov hydiny sú hygienické vďaka výsuvnému trusníkuumiestneného pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.


Eliptická základňa so znáškovým zásobníkom na slepačie vajcia

Špeciálne navrhnutá základňa pre sliepky poskytuje vyšší komfort pri státí aj chôdzi. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Sklon základne Vám zabezpečí samostatný zber vajec do znáškovej ho zásobníka. Budete tak schopní zachrániť poškodený či popraskané vajcia, nebudete musieť riešiť vajcia pokrytá stolicou alebo hľadať zabudnutá vajcia v klietke a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietok pre chov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom sliepok. Pri plastových klietkach pre chov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre chov hydiny CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre chov hydiny CIMUKA TYK60-03-2K - montáž

Videonávod na montáž:

 

Rozměry balení 97x60x24 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích