SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Chytrý Wi-Fi generátor elektrického ohradníka fencee energy Smart DUO EDW100

Kód produktu: FE-3310
Značka: VNT electronics s.r.o.
Vernostné body: 13

446,24€ 371,87€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 446,24€

Centrálny sklad (expedícia 3-5 dní)

Poštovné zdarma
Výkonný šikovný zdroj elektrického ohradníka fencee navrhnutý pre ohrady dlhé až 90 km. Vhodný aj pre vegetáciou zaťažené ohrady, kde je nutné zabezpečiť maximálnu účinnosť a spoľahlivosť.
Bezdrôtová komunikácia BEZ POPLATKOV
Chytrý Wi-Fi generátor EDW stačí jednoducho pripojiť priamo na router 2,4 GHz. Generátor odosiela získané dáta priamo do cloudu, ktorý ich zhromažďuje a smeruje do mobilného telefónu. Cloudové riešenie umožňuje vzdialené ovládanie a kontrolu ohradníka odkiaľkoľvek bezplatnou aplikáciou fencee Cloud. Tú možno použiť aj na tablete alebo v prehliadači na PC. Neobmedzené ovládanie. Bez ďalších nákladov. Zabezpečenie bezdrôtovej siete WPA2 - PSK / WEP.
Prehľad o výkone ohradníka 24/7
V prípade problému v ohradníku dostávate upozornenie v reálnom čase napr. na pokles pod nastavenú minimálnu hodnotu napätia alebo slabú batériu. Online informácie o aktuálnom stave ohradníka, sledovanie nameraných hodnôt za posledných 7 dní. Možnosť prepínania výkonu v aplikácii.
Univerzálny spoľahlivý generátor pre vašu ohradu
Šikovný zdroj ohradníka s výstupným výkonom 10 J. Vhodný pre pevné aj mobilné elektrické ohrady. Zdroje univerzálne použiteľné pre všetky zvieratá. Ideálne pre dobytok, ovce, kone a tiež na ochranu proti lesnej zveri, divokým ošípaným a vlkom. Jednoduchá obsluha. Integrovaný mikroprocesor riadi prevádzku a zaisťuje adekvátny výkon zdroja vzhľadom na stav elektrickej ohrady. Optimalizovaná spotreba energie. Praktická montáž na DIN lištu.
3 výstupy a kombinované napájanie pre maximálnu flexibilitu
Na výstupe generátora je umiestnená čierna zemniaca svorka, červená svorka na pripojenie ohrady s plným napätím, žltá svorka na pripojenie ohrady s trvale zníženou energiou. Napájanie pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo z batérie 12 V, ktorá je použiteľná tiež, ako záložný zdroj pri výpadku elektriny.
Bezpečnosť zariadenia
Generátory s výkonom vyšším ako 5 J spĺňajú špeciálne bezpečnostné požiadavky predpísané normou. Jedná sa o časové oneskorenie 50 s pri navyšovaní výkonu z dôvodu zvýšeného zaťaženia ohrady. Ďalšou funkciou je varovanie pri náhlom zaťažení ohrady, napr. spadnutá vetva, zamotané zviera alebo človek. Generátory spĺňajú platné bezpečnostné normy EÚ.
Súčasťou balenia:

Wi-Fi generátor fencee
napájací adaptér 14 V / 2 A
zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
batériový kábel
výstražná tabuľka fencee
návod na obsluhu

{APP:Ovládajte chytré Wi-Fi generátory cez mobilný telefón; Ušetrite čas a ovládajte elektrické ohradníky pohodlne odkiaľkoľvek potrebujete s aplikáciou fencee Cloud}

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích