AKTUÁLNA EXPEDIČNÁ LEHOTA VZHĽADOM NA VYŤAŽENIE SKLADU: 2 PRACOVNÉ DNI

Brinsea OvaEasy 100 Advance Ex Series 2, ako nové

Kód produktu: x_MJ1033
Značka: Brinsea
Vernostné body: 26

883,22€ 736,02€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 883,22€

Skladom

Poštovné zdarma

Ide o vrátený, nepoškodený tovar. Plne funkčný (tovar je iba bez obalu).

Profesionálna liaheň pre veľmi náročných chovateľov. OvaEasy 100 Advance má všetky hlavné funkcie potrebné pre úspešné vyliahnutie s pohodlím automatického otáčania, digitálneho ovládania a možnosť liahnuť vajcia všetkých veľkostí.
Modely Ova-Easy majú oceľové šasi, ktoré je odolné proti korózii vďaka laminovaným polystyrénovým bokom, ktoré poskytujú dobrú tepelnú izoláciu a hladké, ľahko čistiteľné povrchy. Priehľadné dvierka s dvojitým zasklením poskytujú tepelnú izoláciu a pohodlie úplnej viditeľnosti vajec a vyliahnutých kurčiat.
Štyri ventilátory fúkajúce vzduch v prúde okolo komory na vajcia poskytujú oveľa lepšie rozloženie teploty ako jeden veľký ventilátor.   Tento prístup v spojení s vysokou úrovňou izolácie znamená, že teplota je extrémne rovnomerne rozložená po celej liahni, čo zaisťuje úžasné výsledky liahnutia.
Vajcia sú uložené vo vyberateľných lískach na vajcia a používateľ si môže svoj inkubátor nakonfigurovať podľa svojich potrieb výberom dostupných liesok.   Univerzálne liesky sú nastaviteľné pre veľkosť vajec od prepeličích po husacie a sú súčasťou štandardnej výbavy.
Manipulácia s vajcami - vajcia sa liahnu vo vaničkách na dvoch poschodiach. Na bezpečné zadržiavanie vyliahnutých kurčiat sú k dispozícii zádržné kryty.
OvaEasy 100 sa najlepšie hodí pre jednostupňovú inkubáciu,   kedy je dávka vajec nastavená naraz a všetky sa liahnu spoločne.
Pohodlný ovládací panel umožňuje užívateľovi ľahko nastaviť teplotu, vlhkosť (iba verzia EX), ventiláciu a otáčanie. Úrovne teploty a vlhkosti sa zobrazujú na kalibrovanom digitálnom displeji na prednej strane panela.
Plne automatické otáčanie je možné vypnúť   z ovládacieho panela počas prístupu k vajíčkam alebo čisteniu inkubátora.
Brinsea začlenila možnosť chladenia do všetkých svojich modelov inkubátorov vajec Advance pre preukázané zvýšenie výsledkov liahnutia.   Táto funkcia vypne vykurovacie teleso inkubátora a alarm nízkej teploty na zvolenú dobu, ale ventilátor zostane v chode. Po skončení doby chladenia sa inkubátor vráti na normálnu teplotu a alarm sa automaticky zapne.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích