SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Kačica DUCKY M

Kód produktu: BR-0356
Vernostné body: 7

223,10€ 185,92€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 223,10€

Skladom

Poštovné zdarma

Kačica DUCKY M

Domček pre kačice s rozmermi 70x56x54 cm . Jedná sa o veľmi pohodlný kačica, ktorý má otváraciu strechu pre ľahké čistenie. Kačica vyrobená z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné aj hygienické vlastnosti.

Kačica DUCKY S

Rozmery kačica
Vonkajšie rozmery celého kačica sú 70x56x54 cm . Vnútorné priestory kačice sú 58x42 cm.


Údržba a čistenie kačica
Kačica vyrobená z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu , okrem bežného čistenia. Čistenie domčeka pre kačice však zvládnete behom chvíľky vďaka otváracej streche. Kačica je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kačice hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento domček pre kačice veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi.

Kačica čistenie a údržba


Vlastnosti materiálu kačica
Kačica je vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu , ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený domček pre kačice tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru . Kačica neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť , a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento domček pre kačice má hmotnosť cca 15 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo vetre. Kachník však možno ľahko zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému . Domček má atraktívny dizajn a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.


Návod na montáž na stiahnutie:

A1 logo PDF Kačica DUCKY M - montáž

Rozmery balenia 70x60x8 cm

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 130€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích