SEZÓNA 2024: NAVÝŠILI SME KAPACITU SKLADU A EXPEDÍCIE. VAŠE OBJEDNÁVKY NA TOVAR SKLADOM EXPEDUJEME DO 48 HODÍN.

Blog

Ako vybrať automatické dvere do kurína

Automatické dvere do kurína sú skvelým spôsobom, ako si uľahčiť starostlivosť o Vaše sliepky a zároveň zvýšiť bezpečnosť ich domova. Na trhu je však veľa možností, takže správny výber môže byť zložitý. Ak ste sa teda rozhodli zaobstarať si elektrické dvierka a neviete, ktoré si vybrať, čítajte ďalej.Ako vyrobiť med

20.06.2024

Ako vyrobiť med

Med, lahodná a zdravá potravina, ktorá sa používa ako prírodné sladidlo a nielen to. Obsahuje veľa vitamínov, minerálov a aminokyselín a navyše má antibakteriálne vlastnosti. Je výborným pomocníkom napríklad pri ochoreniach dýchacích ciest. Proces výroby medu si však vyžaduje starostlivosť, znalosti a pochopenie prírodných cyklov. Kým sa teda dostane na Váš stôl, čaká ho dlhá cesta.


Prečítať článok
Koľko sliepok pripadá na jedného kohúta?

19.06.2024

Koľko sliepok pripadá na jedného kohúta?

V chove hydiny sa často stretávame s otázkou pomeru medzi kohútmi a sliepkami. Je to veľmi dôležitý faktor pre úspešné a efektívne správanie sliepok. Odpoveď však nie je taká jednoznačná. V tomto článku sa dozviete, aké aspekty ovplyvňujú prítomnosť kohúta a čo by ste mali zvážiť pred tým, ako si ho do kurína priveziete.

Prečítať článok
Ako trénovať psy

17.06.2024

Ako trénovať psy

Výcvik psov je kľúčovým prvkom pri vytváraní vzájomne sa rešpektujúceho vzťahu medzi Vami a Vaším štvornohým priateľom. Tento proces si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, pochopenia a dôslednosti. Či už ste sa rozhodli pre výcvik šteňaťa alebo staršieho psa, je potrebné dodržiavať niekoľko dôležitých zásad.


Prečítať článok
Ako sa správne starať o svojho psa a na čo si dávať pozor?

04.06.2024

Ako sa správne starať o svojho psa a na čo si dávať pozor?

Správna starostlivosť o psa nezahŕňa len jedlo a občasnú prechádzku. Skutočná starostlivosť obsahuje oveľa viac aspektov, ktoré môžu ovplyvniť jeho zdravie a pohodu. Ak ste novým majiteľom alebo hľadáte tipy na zlepšenie starostlivosti o svojho existujúceho štvornohého priateľa, je dôležité vedieť, na čo si dávať pozor.


Prečítať článok
Ako si vybrať voliéru pre vtáky

30.05.2024

Ako si vybrať voliéru pre vtáky

Ak máte doma opereného domáceho miláčika alebo si ho plánujete zaobstarať, je dôležité zabezpečiť mu vhodný a pohodlný domov. Jedným z takýchto zariadení je voliéra pre vtáky, ktorá poskytuje pohodlný a priestranný domov. Aby bol Váš vtáčí priateľ šťastný a zdravý, pri výbere vtáčej voliéry je potrebné zvážiť niekoľko faktorov.

Prečítať článok
Ako si vyrobiť vlastný kozí a ovčí syr

28.05.2024

Ako si vyrobiť vlastný kozí a ovčí syr

V predchádzajúcom článku s názvom „Sú ovčie a kozie syry naozaj také dobré, ako sa o nich hovorí?“ sme písali o tom, že cena kozích a ovčích syrov je daňou za ich nesporné výhody. Ak ste však chovateľom oviec alebo kôz, nemusíte sa touto otázkou zaoberať. Máte jedinečnú možnosť vyrobiť si vlastný syr, po ktorom sa doma v okamihu zapráši. Ako vyrobiť domáci syr z mlieka?

Prečítať článok

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích