Expedícia balíkov aj napriek koronavíru prebieha bez problému.

Telefónne hovory obmedzte, prosím, iba na dôležité, aby sme mohli rýchlo a efektívne pripravovať Vaše objednávky.

Ozónový generátor AGROFORTEL-5 000 mg / h - 65 W

Kód produktu: generator_1
Značka: AGROFORTEL
Vernostné body: 2

177,60€ 77,70€ 64,75€ bez DPH

Skladom

Objednajte do 12:00 a tovar odošleme ešte dnes.

Poštovné zdarma

Generátor ozónu AGROFORTEL oslobodzuje vzduch od pachov a baktérií. Toto sa deje pomocou ozónu, ktorý je prirodzenou súčasťou vzduchu - ozobie čistí atmosféru od pachov. Generátor ozónu napodobňuje tento prírodný jav a uvoľňuje väčšie množstvo ozónu, ktoré je schopné odstrániť nežiaduce pachy a baktérie. Po použití generátora na dezinfekciu vzduchu zostávajú miestnosti opäť bez pachov a baktérií.

Táto metóda sa bežne používa na dekontamináciu automobilov patriacich fajčiarom. Generátor ozónu je schopný odstrániť pachy a baktérie.
POČAS PREVÁDZKY GENERÁTORA SA V MIESTNOSTI NESMIE NACHÁDZAŤ ĽUDIA, ZVIERATÁ ANI RASTLINY. PO VYPNUTIE GENERÁTORA EŠTE 1,5 HODINY DO MIESTNOSTI NEVSTUPUJTE.
Generátor ozónu dokáže vyprodukovať až 5 000 mg ozónu počas jednej hodiny a vďaka malým rozmerom je jeho transport veľmi jednoduchý.
Nepretržitá prevádzka je iba jedným z troch rôznych režimov generátora ozónu. Okrem tohto režimu je možné nastaviť časovač. Pomocou tejto funkcie je možné nastaviť časovač na definovanú dobu, po ktorú bude generátor čistiť vzduch. Možno nastaviť dobu trvania až 120 minút.
Kompaktný generátor je veľmi energeticky úsporný, napriek tomu veľmi výkonný s výkonom 60 W. Za púhych 20 minút je zariadenie schopné vyčistiť 50 m³ vzduchu. Počas procesu čistenia nesmie byť v miestnosti nikto. To platí aj pre domácich miláčikov.

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie

pri objednaní do 12:00 odosielame ešte daný deň

Rýchla reklamácia

priemerná doba vybavenia reklamácie sú 3 dni

Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov