AKTUÁLNA EXPEDIČNÁ LEHOTA VZHĽADOM NA VYŤAŽENIE SKLADU: 2 PRACOVNÉ DNI

BIO roztok v spreji proti čmelíkom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Kód produktu: BR-0418

14,68€ 12,23€ bez DPH Najnižšia cena za posledných 30 dní - 14,68€

Skladom

BIO roztok v spreji proti čmelíkom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

BIO prípravok na odpudzovanie čmelíkov u sliepok , kliešťov, bĺch, vtáčích všeniek a zákožiek psích , 250 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku - aplikačná dávka: 1 stlačenie hlavice (=cca 1,5 ml) / na napadnutú plochu 10x10 s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Geraniol.


Cieľový organizmus

K odpudzovaniu roztočov - zvlášť čmelíkov u sliepok, slepačích muniek (Dermanyssus gallinae) a ďalších parazitov ako sú kliešte, blchy , roztoče druhu Sarcoptes scabiei var canis ( zákožka psie ), vtáčia všetka .


Oblasť použitia

Prípravok sa používa na rôzne plemená hydiny (nosná aj chovná hydina), psy, mačky, okrasné vtáctvo a iné drobné zvieratá . Vhodný priamo na zvieratá na miesta, ako sú napríklad ušný záhyb, krk, chvost, stehná, chrbát, a iné napadnuté miesta. Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 mililitrovom balení vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie .


Aplikácia

Aplikujte zo vzdialenosti 10 cm potrebné množstvo roztoku iba cielene na napadnuté miesta - nikdy nezmáčajte celé zviera! Jedno stlačenie striekacej hlavice = cca. 1,5 ml aplikujte na napadnutú plochu o rozmere 10 x 10 cm . Pri prvom použití odporúčame používať kúru raz za dva až tri dni. Po týždni by ste mali ošetrenie opakovať každých 14 dní , aby sa zabránilo ďalším napadnutiam parazitmi.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje v tenkej vrstve na napadnuté miesta . Balenie neobsahuje plniace plyny = pohonná látka je čistý vzduch! Vhodný pre horizontálnu a vertikálnu aplikáciu = funguje pri akomkoľvek naklonení aerosólu.


Účinnosť

Prípravok na odpudzovanie roztočov - čmelíkov a ďalších parazitov po aplikácii takmer okamžitý účinok. Dlhodobo chráni zvieratá pred ďalším napadnutím ektoparazity. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom .


Odporúčanie predajcu

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na plochy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Potrebujete poradiť? Nájdite Vašu odpoveď.

K tomuto produktu neboli zatiaľ položené žiadne otázky.

Nenašli ste odpoveď? Opýtajte sa nás.

Položiť novú otázku

Prečo nakupovať u nás?

Doprava zdarma

na všetky objednávky od 60€ vrátane DPH.

Vlastný sklad

99 % produktov držíme priamo skladom

Rýchle dodanie


Rýchla reklamácia


Vlastný vývoj

´

vyvíjame vlastnú značku našich produktov

Odoberajte náš newsletter

... a buďte informovaný o super akcích